Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogyan raknátok sorrendbe...

Simon Petrikov kérdése:

Ti hogyan raknátok sorrendbe a Jurassic Park filmeket egy "tier list"-en?

Figyelt kérdés
Én így: [link]

2020. márc. 14. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem írni, hogy egy betűn belül nem tettem konkrét sorrendet.
2020. márc. 14. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

[link]


A Jurassic worldnél és a TLW-nél nehezen tudtam dönteni, hogy A vagy B.

De mondjuk a Fallen Kingdomnál is.

Az a baj mindegyik filmben van ami nagyon tetszik, ugyanakkor néhol akkora baromságok kerülnek a sztoriba, hogy elrontják az egészet.

A FK első része a sziget pusztulásával tök jó, de a körítés és az indoraptor sztorija szerintem hihetetlenül gagyi. Pedig alapból az is tetszett, hogy a dinoszauruszok új környezetben mozogtak...Rafe Spall karaktere pedig jobbat érdemelt volna (és a rendőr is a Monkból). Nehéz elhinni, hogy nem képesek kitermelni egy értelmesebb antagonistát, csak profitmániás üzletembert vagy állatkínzó pszichopatát. Pedig két olyan színész volt akiket szeretek és érdekesebb karaktereket is hozhattak volna. :(

Also a lávajelenetek...no comment. Ami lehetett volna jó is, azt elrontották idióta dolgokkal.


JW és TLW...ugyanaz, de itt legalább visszavettek még.

A TLW jobb karakterek vannak (pl. Sarah Harding) és a dinoszauruszok is jobban tetszenek, viszont a JW-ben van egy működő park, amit az első film óta nem igazán látunk.

[link]


Amúgy csak engem zavar, hogy a JW főszereplői nem tudják eldönteni magukról, hogy mi a foglalkozásuk? A JW-ben pl. Chris Pratt még elvileg egy etológus, de aztán kiderül, hogy katonai múltja van és az FK-ban már nem is foglalkozik etológiával. WTF?

Karakterekről mi a véleményed?

Nálam:

[link]

2020. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
*Hopsz a filmeset véletlenül kétszer küldtem.
2020. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A karaktereset nincs kedvem megcsinálni, sokan vannak, és ráadásul több esetben is nehéz dönteni.
2020. márc. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!