Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó filmeket? Többi lent!

Tudtok jó filmeket? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval a koronavírus miatt egész nap otthon vagyok és unatkozom.Tudtok valami jó filmet vagy sorozatot amit nézhetnék?

2020. márc. 17. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy Téged milyen témájú és/vagy műfajú filmek érdekelnek! Én például ezektől függetlenül amiket nagyon szeretek:

Vissza a jövőbe-trilógia

Taxi 1-5

Padlógáz (Autobahnraser)

Hajsza a győzelemért

Frequency (2000)

Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Ház a tónál

Robotzsaru (2014)

Eredet

Kutyabajnok

Felkoppintva

Túl jó nő a csajom

Veszélylesők

Száguldó bosszú

True Lies - Két tűz között

Megint 17

Őrült, dilis szerelem

Enyém, tiéd, miénk (2005)

Godsend - A teremtés klinikája

2020. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Am nagyon sok jó film van én mondjuj rengeteg sorozatot nézek persze inkàbb török sorozatok de azok nem ilyen nyálas sorozatok persze van amit feliraztal lehet megnézni pl:Telihold,Végtelen szetelem,Fazilet asszony és lányai,Icerde,Cukur Feriha stb.

De sok film is van mondjuk amiket én szeretek a horror filmek pl:aki bújt akinem, akibújt,láncra verve, engedj be,vaksötét,halálos kitérő,boldog halálnapot

Vagy vannak olyanok amiket szivesen megnézek bármikor:Àtkozottul veszett,sokkolóan gonosz és hitvány;nászszezon;Csillagaimban a hiba;Fogadom;Tudsz titkot tartani;Anyád napja;Rossz anyák;Csajok hajnalig;Koszorús lányok bosszúja;Lopott idők stb de az előző válaszolóval eggyet értek attol függ hogy te milyen témájú filmeket szeretsz vagy nézel szívesen😊😊

2020. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem kedvencem a Szellemkutya, de most inkább ezt a filmet ajánlanám: Rocco Papaleo - Az örök vesztes [link]
2020. márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!