Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inuyasha rajongók pár kérdés?...

Inuyasha rajongók pár kérdés? Hány részig szinkronosak a részek? Pl a 130. részig már nem jutottunk el?

Figyelt kérdés

Hányadik rész mikor Rin felfedezi az alvó Shesomarut egy fa alatt?



Írjatok nekem légyszi olyan részeket amiben Shesomaru és Inuyasha összetűzésbe kerűl.



Milyen sorrendben vannak a mozifilmek ?



2020. márc. 19. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
,,Hányadik rész mikor Rin felfedezi az alvó Shesomarut egy fa alatt?" - 35.
2020. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a második kérdésre most nincs kedvem válaszolni, mert ahhoz utána kéne járnom. :D


De ami a harmadikat illeti, gondolom arra gondolsz, hogy a sorozat nézése közben mikor érdemes beiktatni őket. Az első filmmel érdemes várni addig, amíg InuYasha megtanulja az Ellenhullámot(Bakuryuuha). Utána pedig szerintem meg is nézheted a 2. és 3. filmet is. A 4. filmmel pedig addig érdemes várni, amíg megtanulja a Szilánkzáport(Kongousouha). Nem nagyon jártam utána, csak az emlékezetem alapján írom, de ha így nézed, akkor biztos világos lesz minden. Részt nem írok, ha nem gond, végül is úgyis egyértelmű lesz, ha látod ezeket a képességeket.

2020. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végig készült szinkron, de sajnos csak 113-ig került vetítésre és máshogyan sem került ki a többi. Mindenki az Animaxra várt, ami sunnyogott és csöndben tönkrement.
2021. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!