Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítség! Mi lehet ennek a...

Picher Attila kérdése:

Segítség! Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy filmet keresnék, ami ha jól tudom 2017-es, de sehol se találom, pedig annyira megnézném mégegyszer. A sztori az, hogy emberünk egy bérgyilkos cégnek dolgozik, és úgymond tökéletes gyilkosságokat hajtanak végre amelyek lenyomozhatatlanok, vagy éppen nem foglalkozik vele a hatóság. Akció vígjáték, a többi amire emlékszem, az az, hogy a csávónak meggyilkolják a volt barátnőjét, aki egy lányért hagyta ott tehát leszbi volt, de bosszút áll érte, és kiderül, hogy ugyanennél a cégnél dolgozó társa ölte meg egy kérésre, mert ha jól emlékszem valami öko képviselő volt. Ja illetve őt is meg akarták öletni, csak nem sikerült. Az az incidens amikor meg akarták ölni asszem úgy volt, hogy ő is "dolgozni" ment, de egy motors pali valami Uzi szerű géppisztollyal támadt rá, akit aztán szintén megölt. A karakterek a filmben: volt egy csávó aki méreggel ölt, volt egy szamuráj nőci, 1 amerikai és egy britt akik duóban tolták, és mindig egymás országának hadseregén veszekedtek, meg egy dagibb pali aki lehetetlen módszerekkel ölt és telefonkönyvből választotta ki az áldozatait akin letesztelte a módszereket. Köszönöm a segítséget!



2020. márc. 21. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:

egy órája keresem neked, pedig én is láttam a filmet, ezért bosszant, hogy nem találom, ráadásul ismert színészek is megfordulnak a filmben, de egyszerűen nem találom!


Arra is jól emlékszem, hogy körbevezetik a pasit az "irodában", ahol a bejutás nehézkes.

2020. márc. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez egy Scott Adkins film- Hullagyáros (2018)címmel.
2020. márc. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!