Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hetaliában mi történt...

A Hetaliában mi történt Német-Római Birodalommal? Eklépzelhető, hogy ő Németország?

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Himaruya még nem adott egyértelmű magyarázatot, mi történt vele. Vannak utalások arra, hogy igen, ő Németország, de ugyanakkor egy elvetett jelenetben Franciaország értesíti Olaszországot NRB haláláról (de mivel ez törölt jelenet, nem canon). De a lényeg: nem lehet pontosan tudni. Elment és soha nem tért vissza.
2020. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem NRB nem lehet Németorszag,mert ugye Poroszország Németország bátyja.A történelemben meg Poroszország jópár évszázaddal késöbb jött létre,mint NRB
2020. márc. 21. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom Ausztria se volt önálló állam akkoriban még, Olaszország mégis az ő házában lakik, szóval elképzelhető hogy egy ország létezzen a hivatalos megalapítása előtt.

Amúgy most találtam egy képregény szeletet (amit szerintem megint töröltek) amiben a tini NRB gyűlést hív össze az ország tartományai között - Ausztria, Bajorország, Poroszország mint karakterek vannak ott- szóóóval gyakorlatilag már létezhettek. Nem canon, de lehet. Ha pl. úgy vesszük, egy-egy ország egy területet/tartományt szimbolizál akkor azok korábban léteztek, mint a NRB, ami akkor jött létre amikor ezeket a területeket összefogták. Így talán lehetne, hogy Poroszország mégis a bátyja és NRB Németország.

De csak találgatok én is :D

2020. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes.És akkor Németország rájött,hogy Olaszország fiú és gyerekként egy fiúba volt szerelmes?
2020. márc. 21. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, NRB elment mielőtt rájöhetett volna, legközelebb pedig -ha elfogadjuk a NRB=Németország elméletet - akkor találkoznak amikor Olaszországot elfogja Németország. Akkor pedig már Olaszország egyértelműen férfi.
2020. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!