Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animek, felismeritek?

Melyik animek, felismeritek?

Figyelt kérdés

Két animét is keresnék, amit még kicsiként néztem azt hiszem az animaxen. Sajnos nem tudok róla sokat már, de hát ha :D

Az elsőben emberszerű robotokba tudtak beülni és ezeket a gépeket belülről irányítani és úgy harcolni. A kapitány azt hiszem egy kb 14 éves ősz hajú kislány. Egy kis csapattal megfigyelnek egy lányt. Két csávó és egy nő. Egy olyan részre emlékszem, hogy a nő és az ősz hajú kapitánynak valami nézeteltérése volt és akkor ezekkel a gépekkel harcoltak és rendezték le a vesztesnek volt valami futásszerű büntetése is és az ősz kapitány lány még sose használt ilyet ezért az egyik csávó tanította meg őt nagyjából irányítani az egyik alap kategóriás robotot.

A második pedig ilyen kommandós kém csajszikról szól. ketten vannak párban az egyik nagy mellű magas csajszi, a másik egy alacsony laposabb lány. A kinézetük talán évadonként változik is.

Köszi szépen a válaszokat és tippeket előre is!:)



#anime #harc #robot #kém #kommandó #animmax #shuonen
2020. márc. 21. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerintem Full Metal Panic
2020. márc. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerintem is Full metal panic, a második pedig a Csajkommandó.
2020. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azok köszönöm:)
2020. márc. 22. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!