Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy sorozatot keresek és...

Egy sorozatot keresek és valaki help?

Figyelt kérdés
Huhh, hát régen néztem egy sorozatot (de ez sem biztos) HBO-on és nagyon tetszett,de sajnos már nem emlékszem a címére.Hondoltam itt valaki tudja ezért kiírom.A sztori röviden: Van egy család (anyuka,apuka,gyerekek) nekik a kisfiúk meghal és ezt elkezdik nyomozni.Egy nyomozónő,aki megfogadta hogy addig fogja kutatni ezt az ügyet amíg ki nem derül az igazság.Nahh,de itt megszakad és nem tudom mi jön.A vége viszont az hogy kiderül hogy a család kislánya ölte meg a fiút,de az apuka lánya védelme érdekében magára vállalja és öt beviszik börtönbe.A kislányról időközben kiderült hogy pszichopata.A tényleges vége az hogy a kocsiban ül a kislány és az anyukája és a lány ijesztő mosollyal néz anyukájára. Van folytatása is amiben egy nő a tető parti közepén leugrik a tetőről és a nyomozónő ugyan az.De azt megjegyzik meg az elején hogy az előző sztoriból az apuka a börtönben öngyilkos lett és felakasztotta magát és ez megmaradt a nyomozónak.

2020. márc. 21. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy ennek az eredeti, azt hiszem Ausztrál verziója.

2020. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az.Nagyon szépen köszönöm.❤️
2020. márc. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!