Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sitcommok, vagy vígjáté...

Milyen sitcommok, vagy vígjáték sorozatok vannak melyek jók is és nem kínosak (vagy ha azok akkor direkt)?

Figyelt kérdés

Még eggyel sem találkoztam ami tetszett volna...


Gondolom inkább undregroundabbak között lehetnek jók, de nyitott vagyok mainstreamekre is, szóval bármit írhattok... Csak nem a jóbarátokat, meg ilyeneket.


Köszi!


2020. márc. 22. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Megborulva

[link]

2020. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kínos

[link]

2020. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

The Hard Times of RJ Berger


[link]

2020. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó ember a földön

[link]

2020. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A saját gyártású sorozatok is jók (hbo, netflix, image)
2020. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TR75 ***** válasza:

The Office (A hivatal, az eredeti BBC) - tele kínosabbnál kínosabb szituációkkal dokumentarista stílusban, borzasztóan jó színészi játékkal, Ricky Gervais és Stephen Merchant sorozata.

Extras (Futottak még...) - az alkotópáros ugyanaz, de ez már inkább szitkom jellegű sorozat statisztákról.

Hello Ladies - Stephen Merchant amerikai sorozata. Nem annyira jó, mint az előző kettő, de én szerettem, rengeteg önironikus poénnal.

Fleabag - eddig egy részt néztem belőle, hasonlóan teli kínos jelenetekkel, mint az első, csak nem mockumentary, amolyan "szerzői sorozat", nagy sikere van világszerte.

2020. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!