Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead-el kapcsola...

A The Walking Dead-el kapcsolatban szeretnék kérdezni. Aki nem jár a legújabb évadnál ne olvassa el a kérdést!?

Figyelt kérdés

Negan oké, hogy direkt akart beépülni a suttogókhoz és tényleg megvaltozott, mint ember...Azonban szerintrm beleszeretett Alphába...és ennek ellenéte is megölte

Szerintetek?



2020. márc. 22. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt, hogy beleszeretett volna. Ráadásul ha jól emlékszem mondta is, hogy nem tud már szeretni. Elveszítette a korábbi, normális életbeli szerelmét, rajta kívül már senkibe nem lesz szerelmes. Szeretni szerethet, pl Juditot is megszerette valószínűleg.


Inkább csak az tetszett neki Alphában, hogy vezető típus, mint ő.

2020. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valamit szerintem érezhetett ha nem szerelmet is...mert ahogy megcsókolta..meg ahogy nézett rá amikor a karjaiban haldokolt. Érdekes volt.

Plusz amikor odagordítette Carol-nak a fejet és ránézett, akkor is elég fájdalmas volt a tekintete.

2020. márc. 22. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretett bele,viszont emlékeztette a feleségére. Megpróbálta jó útra terelni de nem jött össze.
2020. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az biztos, hogy a volt feleségét látta benne...
2020. márc. 23. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy időre felsejlett előtte, hogy milyen is volt a régi élete, milyen volt a régi Negan, és az bírta volna az Alphát, többnyire önmagára emlékeztette fénykorában, a vezető időszakában.

A pár év a fogságban azonban megváltoztatta és már inkább akart a megváltozott énjéhez kötődni, ezért tudta, hogy mindenáron meg kell tennie...

2020. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!