Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valki elmondja nekem mi volt...

Valki elmondja nekem mi volt az fura banánoshablagyszerüség, amit a tigris szeretett nyalogatni? A Micimackóban.

Figyelt kérdés

nem az a neve de nem tudom a pontos nevét ezért nem bisztos hogy az a neve amit irtam, mert nem tudom a nevét,

Annyitt tudok még rólla, hogy tigris csak azt akarata szülinapjára de emiatt majdnem meg is haltak vagy nem tudom mer egy hosszu lefolyon kereszetül, vagy lehet egy kutt volt nem emlekszem es oriás titkos barlagba vab egy óriás torta, amin van vagy száz gyertya szval jo öreg lehet szegeny na mindegy valami ilyesmi emelekszem, valaki segicsen nagyon fontoslenne kőszi



#Micimackó #halál #torta #veszély #születésnap #mese #tigris #banánoscucc #tigrisszeretinagyon #baralang
2020. márc. 22. 23:38
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
2020. márc. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Okés, de ezt a kérdést eredetileg miért a szexualitás rovat leszbikusság alktagóriájába írtad ki? :D
2020. márc. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem csak valaki éjszaka öntött a garatra😂
2020. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Banános nyaflaty :)
2020. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!