Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a neve az animének? @

Nikeiletta3377 kérdése:

Mi a neve az animének? @

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje eszembe jutott egy anime, de sajna az előző telefonomban maradt a meg nézett animéknek a neve/besorolása és amiért húgomnál van a telefon nyilván adat törlésre is került így napok óta keresem de sajna nem jártam sikerrel így hozzátok fordulok.


Az anime arról szól hogy van egy lány aki teljesen úgy néz ki mint egy fiú szőke haja van. Az iskola végett költöznie kellett és mikor a panelhez ért egy fiú telefonált a folyosón yegy fegyvert tartott a kezében valamilyen oknál fogva ( kicsit homályos az emlékem) valamiért a lány bele ütött a falba és még látszott a nyoma. Majd valamilyen partira el ment, ahol össze futott azzal a fiúval akivel a panelben is, és kissé kalamajkat okozva kihivta egy párbaj rá e smint akkor kiderult az a fiú játék gyanánt hord magával fegyvert, de az nem igazi hanem játék. A végén hiába nézett ki úgy hogy nyert a lány elfogyott a töltény és a fiú nyert, majd meghicza a csapatába, csak hát a fiú nem tudja hogy egy lányt hívott meg. Majd így tovább ment, votlaj versenyeken stb nem tudom sajna hogy folytatódik sőt most is nagyon homályosan írtam le a történeteket de remélem kivehető az anime.


Ezer köszönet ha valaki tudja a nevét és még is osztja velem! Köszönöm!



#anime #műpisztoly #műfegyver
2020. márc. 23. 16:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Uhh ezer bocsánat a helyes írásért most vettem észre, remélem ki olvasható 😓
2020. márc. 23. 16:33
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aoharu x kikanjuu?
2020. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laszlo a menő ***** válasza:
Aoharu x Kikanjuu....nekem is csak ez jutt eszembe.
2020. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!