Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló ilyen animét...

Tudnátok hasonló ilyen animét irni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy a főhős mondhatni a legerősebb azon a bolygón de ezt senki se tudja mert rejtegeti, mindenki a leggyengébbnek hiszi igy nincs is barátja.

2020. márc. 23. 21:50
 1/2 Laszlo a menő ***** válasza:

one punch man(nem is az hogy rejtegeti csak szimplán nem vetnek szemrehányást), Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku, akkor ami most jött ki Plunderer (amit személy szerint nagyon ajánlok),Parasyte,Rakudai kishi No Cavalry(lényegében ugyanaz a helyzet itt is mint a one pumc man-ben),Kyoukai No Kanata,Mob Psycho 100,Boku No Hero (all might ugyebár ő i rejtegeti),Nos a Beastars hát az nem biztos fog tetszeni, tate No Yuusha No Narigari,Classroom of The Elite....most csak ennyit tudtam remélem segítettem :)..

Utoirat:

Amúgy nem mindegyik egyezik azzal amit te írtál csak részben ugyanolyan.

2020. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző hozzászóló már írta de nekem is eszembe jutottak:

One punch man,

MOB psyho,


hataraku maou-sama,

Dororo,

Enen no Shouboutai

2020. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!