Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Keresek egy thrillert, esetleg tudna valaki segíteni mi lehet a címe?

Egy fiatal házaspárról szólt, talán éppen ünnepeltek valamit az új házukban az ismerőseikkel együtt amikor a férfi öngyilkos lett az emeleten. Talán fejbe lőtte magát miután megtudta, hogy csődbe ment és mindent elveszített, talán a házat is. A felesége rájött, hogy valaki akivel már rég együtt dolgozott, becsapta és elvette minden vagyonukat ezért bosszút akart állni. Nem tudom, hogy szándékosan vagy véletlenül de rátalált arra a férfira aki felelős volt a férje haláláért. Közben beleszeretett egy rendőrbe akinek sokat panaszkodott erről, asszem le is feküdt vele és a lakásán maradt amíg az elment valahova és talált nála fényképeket amikből megtudta, hogy a rendőr és az ellensége akit üldöz, haverok voltak és együtt szolgáltak a seregben. Nem tudom, hogy mi lett a rendőrrel de a film végén egy repülőtéren voltak ahol valami pénzről meg aktatáskákról volt szó. Asszem az volt a lényeg, hogy kicseréljék a férfi táskáját. A nő barátnője elvonta a pasi figyelmét amikor a repülő téren elkezdett ordítozi a biztonságiakkal, az alatt cserélte el a nő a táskát....Tudom nagyon fura ez így együtt, de nem tudom jobban összehozni a sztorit :D



2020. márc. 23. 23:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!