Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Beastars, Legoshi a farkashoz...

Talaiszrhea kérdése:

Beastars, Legoshi a farkashoz hasonló anime?

Figyelt kérdés
A Beastars - hoz tudnátok ajánlani hasonló animét? Nem fontos, hogy állatos legyen, de nagyon tetszett a történet, a farkas és a nyúl közötti kapcsolat, valamint Legoshi személyisége.

2020. márc. 24. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Beastars egy lélektani anime ami nagyon fontos társadalmi kérdéseket feszeget,mellesleg amúgy a kedvenc animém,ha tetszett a Beastars története akkor neked én mindenféleképpen a "NANA"(magyar szinkronos) című animét tudom ajánlani mivel a tematikája főként a szerelmi párkapcsolatokra,féltékenykedésekre és csalódásokra épül,ha pedig még egy olyan animét szeretnél végignézni amiben emberi intelligenciával rendelkező állatok is szerepelnek akkor a "Grimoire of Zero"(magyar felíratos) című animét tudom ajánlani ami nagyon humoros,elgondolkodtató és izgalmas történettel rendelkező anime. Mindkettő megtalálható az indavideón,remélem tudtam segíteni!
2020. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Somali to Mori no Kamisama
2020. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!