Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mandalorian elő részében ez...

A Mandalorian elő részében ez hogy volt?

Figyelt kérdés
Amikor Mando átveszi a megbízást, akkor mondják neki hogy két 50 év körüli célszemély, de csak egyet talál (a pici Yodácskát). A másik célszemély az ki volt? Miért nem volt ott? És miért nem esik róla szó többé? Vagy ez egy baki?

2020. márc. 26. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*első részében, bocs
2020. márc. 26. 16:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most megnéztem újra és igyál kevesebbet, mert kettős hallásod van. Vagy szinkronizáltan nézd, ahol nem tudnak fordítani.

Their = he or she. Akkor használják, amikor nem. Tudják eldönteni a nemét.

The asset, ezt használják. Ami vagyont, vagy árut jelent, jelen esetben célszemélyt.


A magyar szinkron szánalmas félre fordításokar követ el, ami egy középszintű nyelvvizsgán is bukást jelentene.

2020. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Addig én si tudom hogy a their az a semleges/ismeretlen nemű alanyokra vonatkozik. Viszont mondja a kliens hogy a lánckód utolsó NÉGY számjegyét adja meg, ami az életkorUK kell hogy legyen (az 50 az csak két szám itt gondolom "5050"-ről van szó).
2020. márc. 26. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A Yoda gyerek 50 éves,a többi félrefordítás
2020. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinkron áldozata lennél :(

Súlyosabb, mint ami miatt önkéntes karanténba vagyunk most.

De a nyelv tanulás nélkül magadat ugyan úgy önkéntes karanténba zárod és megfosztod rengeteg lehetőségtől.

2020. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs is hozzá szinkron...
2020. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!