Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A my hero academia animében...

A my hero academia animében az one for allt lehet egyszerre többen birtokolni?

Figyelt kérdés

Mert valami olyat láttam hogy Deku Bakugonak átadja és mindketten használják (heroes rising spoiler) vagy ott van all might és deku. Ott all mightnak alapból így fogyott volna az ereje vagy azért mert átadta neki? Vagy most akkor ilyenkor egyszerre mindhárman/ketten birtokolják?


(4.évad 23. résznél tartok)



2020. márc. 26. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A filmet nem nem láttam még, de nem hiszem, hogy canon.

Így maradok az eddigi infóknál, hogy egyszerre 2en használhatják. Aki átadta és akinek átadták az erőt. Tehát All Mightnak folyamatosan fogy az ereje.

2020. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom oké vagy a spoilerekkel.

Nem, nem lehet. All Might folyamatosan veszítette el az erejét, és az All for One elleni harcban fel is használta mindet, ami maradt, miután átadta Dekunak.

Bakugo pedig valóban megkapta a One for Allt Dekutól. Csak... félbeszakadt az átadás, meg azt hiszem All Might azt mondta, hogy az előző One for All birtokosok azt akarták, hogy Dekunál maradjon ez az erő.

2020. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most elolvastam a mangát és megértettem
2020. ápr. 21. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:
A Heroes Rising egy elég pocsék mozifilm lett. Óriási csalódás volt a számomra. Az első mozifilmmel ellentétben ez egyáltalán nem passzol a történetbe. Az időpont, a cselekmény, egyes képességek, egyes karakterek mind-mind nem stimmelnek... Kizárt, hogy valaha is canon legyen az a film, mert kb. semminek sincs értelme benne. Ami meg a végén történik az egyszerűen nevetséges! A One For All nem úgy működik, ahogy azt a filmben ábrázolták, szóval a végét a filmnek el is lehet felejteni.
2020. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!