Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rendkívül feldíszített,...

Rendkívül feldíszített, látványos enteriőrökben, különleges helyeken játszódó kínai, japán filmeket ismertek? Például: Az Aranyvirág Átka.

Figyelt kérdés

#szoba #különleges #Japán #kínai #látvány #beltér #ENTERIŐR #Az Aranyvirág Átka #Aranyvirág #feldíszített
2020. márc. 27. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
van a 47 ronin , nulla történet , de nagyon szép a production design. néhány éve jött ki. talan 2015-ben. keanu reeves a főszereplő. elég gagyi egyébként , nem tudom hogt ilyenekre gondoltál l-e. lehet hogy ismered, de még a gésa emlékiratait tudom mondani, bár abban semmi effekt nincs, de szép autentikus japán környezetben játszódik, a második világháború előtt. híres , de nem láttam az utolsó kínai császár.
2020. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezek jók!


De amit példának hoztam: Az aranyvirág átka - na ilyen álomszép gazdagon díszített enteriőrökben (is) játszódó távol-keleti filmekre vágyom!

2020. márc. 27. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:

mindjart negnezem a trailert. akkor ezekszerint amiket felsoroltam mar lattad?

:( vannak ezek a kosztumos sorozatok, en 3 koreait vegigneztem , a legszebbek a dong yi , es a queen seon deok, youtubeon fent vannak angol felirattal, de van egy kinai is. nezz bele ezekbe , es ha tetszik kikeresem a kinait. remelem azert segitettem.

2020. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Keresd ki mindenképpen a kínait!


Mert igen, ezeket (47 Ronin kivételével) már láttam, és kíváncsivá tettél milyen lehet a dél-koreai sorozatok kínai megfelelője!

2020. márc. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!