Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Riverdale vagy 13 okom volt?

Riverdale vagy 13 okom volt?

Figyelt kérdés
Most fogok végezni a sorozatommal és nem tudom melyiket kezdjem el nézni.

2020. márc. 27. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 13 okom volt jobban tetszett, mondjuk en fiu vagyok a riverdalet 1reszig birtam, a masikbol 1 evadot de az nem rossz.
2020. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha olvastad a 13 okom voltot, akkir a sorozat borzalmas csalódás lesz, lehet hogy elcsépelt téma, de a tiniregények témái közül szerintem még mindig az egyik legeredetibb volt, hihetetlen, hogy a sirozat ennyire béna lett , de ez csak az én véleményem ( áll a fiú a szekrénynél és mögötte a lányok szelfiznek hannah szekrénye előtt és azt mondják kiteszik a képet hashtag forgettel???? borzaszto , miert kell mindenhova ez a benasag) a riverdalerol csak jokat hallottam az osztalytarsaimtol, bar nem lattam.
2020. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a Riverdale-re szavaznék.
2020. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Riverdalet azt én aktívan nézem, a 13 okom voltot nem láttam teljesen, de már nem emlékszem mennyit láttam. A 13 okom volt nekem nem jött be. Viszont a Riverdale speciál el lett rontva. Mármint az első évad tök jó, de utána megy egyre lejjebb és lejjebb a sorozat szintje.. Tiszta cringe az egész. A megszokás hatalma miatt nézem még mindig. Szóval nem tudom. Szerintem kezdd el az egyikkel, ha nem jön be, akkor max. váltasz.
2020. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a 13 okom volttal úgy 6 rész után elakadtam, a Riverdalet nézem most, nekem tetszik, jók a rejtélyek szerintem, nehezen találod ki a fő gyilkost úgymond, de elég egy séma, legalább a karakterek kárpótolnak :)
2020. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. márc. 27. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem attól függ ,hogy milyen kedvem van! De egyébként én a Riverdalet mondanám!!!
2020. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13 okom voltot valasztom
2020. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13 okom volt
2021. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
13 okom volt
2021. szept. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!