Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az összes Chucky film?

Az összes Chucky film?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni az összes Chucky filmet? Sajnos ebben nem nagyon vagyok otthon, neten próbáltam keresgetni, de régebbi találatok voltak csak meg a "gyerekjáték" részeket dobta ki sok helyen. Mivel Chucky azért alapműnek számít gondolom a tapasztaltabbak jobban otthon vannak ebben.

2020. márc. 28. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha chucky filmeket keresel, akkor az ugye az 1998-as Bride of Chucky-tól kezdődik, előtte az első három filmnek Child's Play volt a címe (azaz gyerekjáték)


Egyedül a gyerekjáték remake-ben nem érintett Don Manchini, a többi részben - tehát a sorozat részeiben igen.

A gyerekjáték 1-2-3 alkot egy egészet (vagyis azok készültek a 90-es évek elejéig) Aztán a 90-es évek végén újraindították a sorozatot "of chucky" címekkel, tehát bride, seed, curse, cult of chucky. Ezek már sokkal inkább groteszk és szatírikus alkotások, de pont ezért szerethetőek. Jennyfer Tilly itt tűnik fel először - mármint a Bride-ban, aztán végig a sorozatban.

Persze ez a megújított széria sem válik el teljesen a "klasszikus" trilógiától, hiszen sok a visszautalás.

2020. márc. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm szépen.


#2

Köszönöm, nem számítottam ennyi háttér infóra, nagyon szépen köszönöm :)


Mind a kettőtöknek ment a zöld és köszönöm mégegyszer :)

További szép estét!

2020. márc. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!