Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Boba Fett vs. Din Djarin...

Boba Fett vs. Din Djarin párbajt ki nyerné? (Star Wars)

Figyelt kérdés
Ha valakinek nincs meg, Din Djarin a Mandalorian polgári neve. Kettejük párharcát ki nyerné? Illetve változna-e az eredmény ha Mando nem Boba, hanem Jango Fettel kellene hogy megküzdjön 1v1?

2020. márc. 28. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Akit az író győztesnek szeretne kihozni.
2020. márc. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Boba,egy születése óta képzett mandalóri harcos és a galaxis legjobb fejvadásza.
2020. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
2: Boba egyáltalán nem mandalóri, hanem Jango Fett klónja. Jango Fett pedig szintén nem mandalóri, a páncélját pedig lopta.
2020. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Boba Fett vs. Jean Dujardin??? Vagy mi a lófütyi??? :D
2020. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

3


Jango mandalóri. Honnan vetted, hogy nem az? Vagy ezt is átírta a Disney?

2020. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

5: Jajj de imádom amikor a tudatlan, zéró univerzumismerettel rendelkező Disney haterek fröcsögnek a Disneyre olyan dolgokról, aminek semmi köze a Disneyhez :D


A TCW-ben hangzik ez el, talán a 2. évadban. Szóval bőven a Lucas-érából származik ez az infó :DDDD de szidjad csak a Disney-t tudatlanul.


Jango nem mandalori, hanem lopta a páncélt.

2020. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6


Nem szidtam a Disney-t, nem is utálom, Az utolsó Jedik epizódot kifejezetten szeretem pl. Most nézem, Wookieepedia-n már azt írják, amit te is, de pl a magyar Kaminopedia-n, vagy a magyar Wikipédián még mandalórinak írják, szóval ez egy utólag módosított dolog. Ilyen szempontból simán lehet, hogy a Disney meg újra átírja a cuccot, aztán megint.

2020. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem akartam ilyen agresszíven írni. Csak ma már sajnos felmegy bennem a pumpa kicsit, amikor mindenért a Disney a felelős valaki szerint :D sokan így gondolják.


Egész pontosan úgy történt, hogy annak idején volt egy regény, ami szerint Jango valóban mandalori volt, viszont Lucasnak ez nem tetszett, ezért belekerült a TCW-be az, hogy a mandalori kormány szerint Jango lopta a páncélt. Egyébként a jelenlegi kánon szerint Jango azt állítja, hogy Concord Dawn-on született, viszont ugye a TCW-ben elhangzottak értelmében a mandalori kormány szerint ez hazugság. Szóval akár innen még meg lehet azt is csavarni, hogy a kormány hazudik és Jango tényleg mandalori, vagy pedig megerősíteni azt, hogy Jango hazudik és tényleg nem mandalori.


Egyébként a kérdésre válaszolva: Boba kultuszát sose értettem igazán, nekem Din Djarin kompetensebbnek tűnik

2020. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy képes enciklopédiám, a Baljós Árnyak idején adták ki, ott Bobáról csak annyit írnak, hogy mandalórián rohamosztagos páncélt visel. Mondjuk szerintem pont az (volt) a jó Bobában, hogy semmit nem tudtunk róla, az eredeti trilógia egyik legtitokzatosabb karaktere volt, és azért az V. részben elég fontos szerepe volt. Az előzmény trilógiában kiderült, hogy "csak" egy klón, kicsit eltűnt a misztikum, de valljuk be, a II. epizód legjobb jelenetei azok, amikben Jango szerepel.
2020. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!