Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért volt/van oda mindenki a...

Miért volt/van oda mindenki a végtelen szerelem című török sorozatért? Titeket nem idegesítettek soha a szereplők?

Figyelt kérdés

Először is lécci NE spoilerezzetek semmit.

Én még csak az elején járok és izgalmas nagyon, de idegesítőek a szereplők. Főleg Nihan és Kemal. Rohadtul irritálóak ők ketten, Nihan állandóan csak rinyálni tud, hogy így Kemál, úgy Kemál, meg állandóan kérdezgeti, hogy szeretsz te még engem, nem bántad meg, hogy belém szerettél blablabla. Hányszor mondja már el Kemál, hogy szereti?! Mit vár Nihan? Ha igazán szeretné Kemált akkor távol tartaná magát tőle, hogy ne szenvedjenek ebben a reménytelen helyzetben. Meg Emirnek is megmondta, hogy soha nem csalná meg, mert ő nem olyan, de mégis állandóan közös programokat szerveznek Kemállal, egy helyen alszanak stb. Ez már majdnem megcsalás.

Kemál meg a másik. Már a látványtól is kiborul amikor Nihant együtt látja Emirrel. Féltékenykedik, pedig Nihan elmondta már többször is, hogy csak őt szereti és Emirt ki nem állhatja, mégis féltékenykedik a Kemál ha akár egy autóban látja őket, meg múltkor is voltak valami bárban ketten, ott is minden pasira akivel Nihan szóbaállt már féltékenykedik, meg még verekedett is. Mindig is utáltam az ilyen féltékeny pasikat. Ő is nyomul Nihanra, meg zaklatja, úgy, hogy tudja, hogy ő egy férjnél van, még akkor is ha az csak a látszat, akkor sem tisztességes, hogy egy házas csajjal "romantikáznak". Meg milyen gyerekes már, hogy Kemál csak az ő nagy szerelmi bánata miatt akar keresztbe tenni Emirnek.

Komolyan nagyon idegesítőek. Úgyanazokat ismétlik egymásnak újra és újra, így szeretlek, meg el kellett, hogy hagyjalak stb. Miért mondják el ezeket a dolgokat 1000szer is?

Komolyan én Emirnek szurkolok, nem is értem mi a baj vele. Ő tényleg szereti Nihant, leglábbis az elején nagyon szerette, csak azt várta, hogy viszont szeresse Nihan. Én őt választottam volna Nihan helyében, igaz, hogy majdnem mindenkinek árt, de ha Nihan is szerette volna, őt sosem bántotta volna.


Mégegyszer mindenkit szépen megkérek, hogy ne spoilerezzetek. Nem akarom tudni ki fog meghalni, meg mi lesz a vége. Még csak az 55.résznél járok, de izgalmas és tényleg jó sorozat, csak a két főszereplő ne lenne ennyire nyálas. Ti mit gondoltok róluk?



2020. márc. 29. 23:27
 1/3 anonim válasza:
Szia, engem csak az érdekelt milyenek a törökök, amikor elkezdtem nézni. Aztán annyira izgalmas volt a sztori, hogy rákaptam. Igényes szép emberek, helyszínek, jól esik nézni. Nem szpojlerezek, de kiakadtam néhány dolgon. Pl mi az hogy egy fiútestvér engedélyével/kíséretében mehet el egy lány otthonról? Mi az hogy a fiútestvére áldása kell egy házasságra? Mi az hogy egy apa félig agyonveri a lányát ha olyannal áll össze aki neki nem tetszik? És akkor még sajnálni is kell az öreget, ezt sugallja a sorozat. Én hányok e dolgoktól, és szerintem van annyi ribi Törökországbsn is mint itt, sőt.
2020. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazabol a torok sorozatok direkt ilyen szenvedelyesek, eltulzottak. Meg hat egy szerelmi tortenetbe azert valljuk be, nem illik bele a racionalis gondolkozas. :)

Szerintem is szuper karakter Emir, viszont kesobb lesznek iszonyu szociopata huzasai.

2020. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most már az első évad 100. része körül tartok. Azóta már sok minden történt. Amikor Nihan visszamegy Emirhez a zsarolása miatt, és utána Kemal le akarja lőni őt. Nem is értem, előtte még nemrég megmentette a bányában és mondta neki, hogy ő Emirrel ellentétben legközelebb is megmenti majd, erre legközelebb már meg akarja ölni. Fura ez a Kemal is, egyszer így gondolja, máskor már tök az ellenkezőjét.


Most már legalább megértette, hogy Nihannak Emir mellett a helye. Még akkor is ha végül úgyis újra együtt lesznek, legalább most távol van tőle.


Emirnek a dumája nagyon jó :D, de tényleg vannak furcsa húzásai. De ő mindent a szerelemért tesz. Most is az egyik részben elmondta Nihannak, hogy mennyire szereti, és, hogy miért nem szerette őt soha, akkor minden más lehetett volna. Nihant sem értem. Oké, hogy Kemalt szereti, de miért mondta azt Emirnek, hogy akkor se szerette volna soha, ha nincs Kemal. Miért nem? Emir elmomdta, hogy már gyerekkorukban sem bírta Nihan Emirt, pedig akkor még nem tett semmi rosszat. Aztán végül Nihan se tudta pontosan megmondani, hogy miért nem szerette volna Emirt ha nem olyan amilyen. Még ő se tudott rá válaszolni.

Pedig Emirrel nem lenne baj, ha nem lenne olyan pszichopata. :D

Ha Nihan viszont szerette volna, talán nem lett volna ilyen.


De amúgy tényleg izgalmas sorozat! Most már jobban beindultak az események.

2020. ápr. 4. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!