Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok még animéket ajánlani?

Tudnátok még animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Próbálok száz animét összeírni amit szívesen megnéznék, majd abból kisorsolnám, hogy melyiket nézzem meg.

Eléggé nehéz, mert ha valamelyik nem igazán tetszik akkor félbehagyom és egy idő után frusztálni kezd, hogy nem néztem végig.. (kicsit kényszeres vagyok) ezért csak úgy bármit nem írnék bele.

És inkább újabbakra gondoltam, már mint a rajzolást illetően.


Ezek tetszettek, ha lehet próbáljatok e szerint ajánlani.:


Naruto

Tokyo Ghoul

Parasyte

Kimetsu no yaiba (Demon Slayer)

Given

Beastras

Super Lovers

Hitorijime my hero

Yuri on ice!

Promised never land

Ge ge ge no kitarou

Kabukicho Sherlock

Sekaichi hatsukoi

Black Butler

Death Note

Vampire Knight

Hibrid Child

Banana fish

Papa datte shitai

Papa to kiss in the dark

Yarichin b club

Jonjou Romantica

Love srage!!

Doukyuusei

Ling Qi

Dakaretai otoko 1-i ni Odosarete

Caramel Honey

Demi-chan wa Kataritai


Egyenlőre ennyi jutott eszembe, ha van még akkor azt késöbb leírom.


Ez a kérdés másoknak is segíthet, akiknek több anime is van a leírtjaim között ők is találhatnak kedvükre való animét és ha van valimi olyasmi ami neki nagyon tetszett akkor azt is megoszthatja velem és másokkal.


Aki idáig elolvasta.. annak annyit ha nem megterhelő akkor egy rövidke gyors összefoglalást mellé dobhatunk?


Előre köszönöm a válaszokat, baromságokat mellőzném.

よろしくお願いします!



2020. márc. 30. 05:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
51%
akame ga kill .rettentő jó anime én 2 napja néztem végig és nagyon megviselt.érdemes megnézni :D
2020. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
51%
seraph of the end
2020. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Boku no hero academiát láttad már? :D
2020. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ismertetőket linkelem

Skip Beat! [link]

Ansatsu Kyoushitsu [link]

Re:Zero [link]

Kakegurui [link]

Code Geass [link]

Bunny Girl Senpai [link]

Death Parade [link]

Gravitation [link]

Loveless [link]

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul [link]

Boku dake ga Inai Machi [link]

Fate/Zero [link]

Fruits Basket (2019) [link]

Kaguya-sama Love is War [link]

Mahou Shoujo Madoka Magica [link]

Youkoso Jitsuryoku [link]

2020. márc. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. Mindegyik felkerült a listámra.

Boku no hero academiát elkezdtem, de valami okból kifolyólag félbehagytam, de biztos, hogy folytatnom kell mert szórakoztató anime.

2020. márc. 30. 13:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

angel of death (Satsuriku no Tenshi)

Attack on Titan(shingeki no kyojin)

2020. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Hunter x Hunter (2011)- Magasan a legjobb shounen.

Gintama - Magasan az egyik legjobb anime. Minden téren. Alapjáraton egy paródia, azonban a harc/komolyabb arcok, jelenetekhez képest az ÖSSZES többi anime a kanyarban sincs. Világszinten a 6. legjobb értékeléssel rendelkezdik(szerintem lehetne az 1-2. simán). A karakterek zseniálisak, a történetben nincsenek klisék, és rengeteget lehet rajta röhögni, de sírni és ordítani is az izgalomtól. Lassan indul be de megéri kivárni.

Haikyuu - Mestermű(röplabdás, elég ennyit tudnod, talán az egyik legjobb sport anime)

Monster - Horror, szintén egy mestermű, az egyik legjobb a kategóriában.

Újak közül is néhány:

Dr-Stone: elég jó

Vinland Saga: idei kedvenc. Történelmi vonulata van, valós személyekről szól(Canute), és nagyon ott van a rajzolás, látszik hogy IG adaptálta.

Ezek jutottak most eszembe, bár MAL-on találhatsz több ezret.

2020. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Próbálok nem írni olyat, amit már más is írt, ha becsúszik vmi, bocs.


Jojo Bizare Adventure - először szkeptikus voltam vele szemben, de ha megszokod a stílusát rákattansz. Összesen kb 150 részes, de nem unalmas, mert mindegyik partnak egy kicsit más a hangulata.


Mob Psycho 100 - 2x12 rész + 1 rész OVA, vicces és izgalmas egyben, nagyon ajánlom


Dr. Stone - még egész friss, valamikor a második évada is jön, tudományos, de közben szórakoztató


Kanata no Astra - izgalmas, nagyon jól megírt történettel, tele csavarral, mindez 12 rész alatt


ID: Invaded - nyomozós, nekem nagyon tetszett nemrég fejezték be


A frissek közül ajánlom a Brand New Animalt. Még csak 2 rész jött ki, de folyton nézni akarom.

Egybk ha frisset nézel gyorsabban megvan a 100 mint hinnéd, hiszen csak heti 1 rész tudsz megnézni belőle XD csak úgy nemigen tudsz sorsolni.

Remélem segítettem

2020. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt az újabb 3 választ. Néhány már volt fent a listámon, de az újak felkerűltek.


Haikyuu!!-t elkezdtem, de anyukámmal néztem ezért azt vele fogom folytatni, de köszönöm az ajánlást tényleg fantasztikus anime.


Az új animékkel tényleg gondba lennék mert nem tudom végignézni egyszerre. 😂

Ezért azokat most ki is hagynám.

2020. márc. 31. 19:45
 10/15 stodoroki válasza:

Danganronpa- Ez egy nagyon beteg sorozat, de imádom

~15 gyerek be van zárva egy iskolába, és csak úgy tudnak kijutni, ha megölnek valakit, és nem jönnek rá a többiek, hogy ki volt a tettes (Videó játék is van belőle) Már befejeződött ez a sorozat


Boku no hero academia- Ez egy nagyon jó szuper hősös sorozat, még mindig adnak ki új részeket


Future diary- Arról szól, hogy egy Isten kiválaszt pár embert, hogy játsszon a játékában. Mindenkinek van egy olyan napló, ami a jövőt mutatja. Már befejeződött.


Assassination classroom- Az a lényeg, hogy egy osztály kap egy új tanárt, és az a feladatuk, a tanulás mellet, hogy megöljék ezt az új tanárt, különben fölrobbantja a földet.


Most ennyi jutott eszembe :)

2020. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!