Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik új sitcom sorozatot...

Melyik új sitcom sorozatot ajánlanátok? A Jóbarátok után véginéztük az Így jártam anyátokkal majd az Agymenők összes évadát, ám most nem igazán kapunk fülest, mibe is érdemes belekezdeni, ami hasonló, mint eme három klasszikus

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
The Office, 30 Rock, Parks and Recreation, Modern Family. Bár az eddigiek után fura lesz, hogy ezek egykamerás szitkomok, nincs közönség nevetés benne, nem a mondat végére jön ki a poén és nem tartanak hatásszünetet a nézőknek a poén felfogására. Viszont ugyanúgy vígjátékok, talán intelligensebb vagy összetettebb poénokkal, amik lehet bejönnek majd.
2020. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket

:)

Igazából lányom most kezd ismerkedni a műfajjal, és ez a vonulat - azaz a többkamerás és alánevetős - rendkívüli mód ki tudja őt kapcsolni, könnyen vezeti le a suli meg úgy általában a minitinilét nehézségeit.


Ezért keresnék hasonlókat. De persze a lista minőségi szitkomokról kibővült az ajánlásoddal ;)

2020. márc. 31. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Modern család, Családom darabokban, Két pasi meg egy kicsi
2020. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok a 70-es évek show
2020. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Goldberg család, Family Guy, South Park, Modern család, A semmi közepén, Két pasi meg egy kicsi, Alf, Már megint Malcolm...
2020. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem tudom hány éves a lányod de én 12 évesen a Szívek szállodáját nagyon szeretem bár ez kicsit komolyabb mint a fentiek.

Ha nincs baja a kicsit ijesztő, rejtelmes, nyomozós hangulattal akkor Született feleségek. (Ez is ugyan olyan vicces)

Előttem már sokan írták de Modern család és két pasi meg egy kicsi.


Ha nem látta a lányod és 12-nél nem több akkor itt van pár gyerekesebb, csajosabb viszont én még felnőtt fejjel is szívesen megnézem:

Hanna Montana, Varázslok a waverly helyről, Big Time Rush,

2023. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Bocsi nem láttam mennyire régi a kérdés
2023. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!