Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Csabi2508 kérdése:

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresek egy filmet,ami vígjáték a család elmegy valahova kiruccanni,de a kisfiút otthagyták a kocsiban.Két rabló egy csaj és egy férfi el akarják lopni a kocsit,a kisfiú velük utazik és ezt nem bánja,mivel a szülei el akarnak válni és úgy hiszi a gyermekük miatt megmarad a család.A kisfiú a rablókkal összebarátkozik egyszer egy játékboltban játékot lopni nekik úgy hogy előtte ellopják aztán vissza viszik a boltba de nincs meg a blokk nélkül akarnak kicserélni.A végén mégis kicserélik. A kisfiú felhívja a szüleit és azt hazudják nekik hogy együtt maradnak csak jöjjön vissza. A film végén aztán a rablók a kisfiú apja felveszi őket pincérnek és úgy lesz vége. Régen láttam a filmet de a sztori nagy része megmaradt. Nem vagyok benne biztos de lehet, hogy francia film. Előre is köszönöm a választ!



2020. márc. 30. 19:14
 1/1 Tartár Mátyás válasza:

Ha tudsz angolul, ajánlom figyelmedbe az alábbi oldalt:

[link]

Én sajnos nem tudom melyik filmre gondolsz, de remélem azért tudtam legalább így segíteni. :)

2020. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!