Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit vártok egy sulis...

Ti mit vártok egy sulis filmtől? Mi az a jelenet ami nektek is tetszene? Mik azók a klisék amitől falra másznátok?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 19:51
 1/3 anonim válasza:
100%

Én az ilyen sulis, gimis filmekben mindig elkapcsolok vagy áttekerek rajta, amikor bántanak valakit. Engem rengetegen bántottak és megaláztak az iskolában, látni sem bírom.


Viszont szeretem az effajta filmekben, ha jó a hangulat, buliznak a fiatalok, jól érzik magukat, összetartanak, mert ilyenekben meg sosem volt részem.


20/F

2020. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Együtt érzek veled

Engem is sokan bántottak a gyermeki lelkem miatt és mindig hülyének tartottak csak azért mert én máshogy láttam a világot és mert nem voltam az a tipik pláza cica

2020. márc. 30. 20:46
 3/3 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
76%

Elsősorban azt várom, hogy ne huszon-harmincévesek játszanak benne :D


Amúgy mindegy, lehet dráma, mint a Nulladik óra vagy életszerűtlen vígjáték, mint a Meglógtam a Ferrarival.

2020. márc. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!