Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Sword Art Online befejező évadjáról?!

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, hogy ennyire kiesett Kirito és a kapcsolatuk Asunával. Olyan cuki párost alkotottak, de amióta Kirito tolószékbe került minden csaj ott legyeskedik körülötte... Nekem ezzel elrontották az egész sorozatot! ☹️

2020. márc. 30. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint nagyon csalódtam a SAO-ban. A 2.évad 10.részénél dobtam is az animét. Szétbarmolták teljesen az évek alatt. Tele van fanservice-el, klisés, és a hárem elemektől is a falra mászom már. A mostani animék közül is a legtöbb hárem (10/5-6 hárem). Szóval nem tudom, hogy most hol jár a sorozat, de olvastam összegzéseket a 3.évadról is, illetve a mostaniról, és nem túl pozitívak. Az egész elment egy rossz irányba. Az alap koncepció nagyon jó volt, az első évad, főleg a 18-20.részig nagyon tetszett, de utána ez a szerelmi/hárem huzavona, valamint a klisék elrontották számomra. Illetve a legnagyobb kérdés bennem, amire szerintem még a stúdió sem tudja a választ, illetve az író sem. Ha Kazuto(Kirito) egyszer már átesett azon a borzalmon, akkor egy idegen kedvéért, hiszen a GGO-ban lévő játékosok idegenek voltak számára, miért tette kockára ismét, és ismét az életét? Ez olyan mintha szembe fújna a szél, de te azért is vígan pisálnál. Azután meg jön a megdöbbenés, hogy mentális roncs lett. Ráadásul amit a 2.évad-ban csináltak vele (női karakter) az sok volt. Az első rész után tudtam hogy ebből nagy bukás/dobás lesz. Az is lett, sehol nincs az értékelés az 1.évadhoz képest, a mostani is messze van tőle(bár ezt nem láttam még, de statisztikák elég pontosak szoktak lenni MAL-on)
2020. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Nekem alapvetően tetszik az Alicization, sokkal gazdagabban felépített világa van a korábbiaknál.

Azt meg kell mondanom hogy a SAO nem az az anime amit valaha bármilyen szinten komolyan vettem, eleve az első két évadot csak évekkel azután néztem meg hogy kijöttek, mert ahogy mások beszéltek róla (vagy még inkább az olyanok hogy "Ha tehetnéd hogy egy online játékvilágba költözz megtennéd?" ) az egyáltalán nem hozta meg a kedvem. Aztán amikor megnéztem persze én is úgy értékeltem mint sokan mások, hogy:

Aincrad jó volt.

Alfhaim baromi botrányosan rossz volt.

Gun Gale egy fokkal kevésbé trehány de még mindig rossz.

Köztes arc aminek a nevét se tudom a annyit is ért.

Mother's Rosario, jó volt.


Utólag viszont már az Aincrad részt se becsülöm. SAO nagyon pocsékul van megírva úgy általában, főleg az ellenségek (csak lányokat akar erőszakolni mind valamiért).

Asuna, Silica, Liz és Sinon már eléggé háremszerűek voltak Kirito körül

2020. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

folyt.


Ja igen Alicisation, amikor krumpli Kirito-t körbevették a lányok, a lányok közül kettőnek ő példaképe volt az akadémián, egynek tanítványa, nem volt köztük semmi romantikus,kapcsolat. Aztán meg ott van Alice aki tök hülye volt abban a szituációban mert igazából addig Kirito-val egyszer beszélgetett összesen és egyszer együtt harcoltak, de mivel hát Kirito végigverekedte magát a fél világon ő érte, nem alaptalanul feltételezte hogy van köztük valami pedig nem volt. Szóval azt mondom Kirito igazából egyikkel se csalta meg Asuna-t, ellentétben a második évaddak ahol, hogy is mondjam, Kirito és Shinon sokat voltak ketteskén és azóta is flörtölnek.

2020. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én csak az első évadig láttam. De ha Krito toló kocsiba került. Akkor hála az égnek, hogy nem láttam több részt.

Lesz folytatása a SAO-nak?

2020. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor megerősítést nyert az, hogy jobban tettem, hogy letettem az S2 felénél. Valójában az S1 első fele tetszett, azt kellett volna jobban kibővíteni. A hárem és ecchi elemek pedig sosem adtak hozzá, inkább csak elvettek eddig az értékből.
2020. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!