Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A diadolik Lovers sorozatnak...

A diadolik Lovers sorozatnak van 3 évadja? Meet szerintem a töténet nincs befejezve én meg nem találom. Ha nincs akkor tudtok mondani romantikus vámpíros animet?

Figyelt kérdés

#sorozat #vámpír #3. évad #Diadolik Lovers
2020. márc. 31. 06:56
 1/4 Vpx27 ***** válasza:

Szia, nincsen 3.évada.


Rosario + Vampire


My Monster Secret


Devils' Line


Princess Resurrection


Strike the Blood


Fortune Arterial


Dance with Devils


Holy Knight


Phantom in the Twilight


Vampire Knight (de szerintem biztosan láttad)


Bakemonogatari


Karin



Nem mindegyikben van kifejezett vámpír, vagy valamelyikben démonok is vannak benne.

2020. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs.

Romantikus, vámpíros animék:

Monogatari szériák (majdnem az összesben vannak ilyen elemek)

Rosario to Vampire(ez hárem felé hajaz inkább)

Vampire Knight

Jitsu wa Watashi wa

Karin

Shingetsutan Tsukihime

Shiki(az említettek közül ebben célzottan ugyan nincs viszonzott szerelem/romantika, de ez a legkomolyabb és a legjobb mű a felsoroltak közül)

2020. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy lesz. Lezáratlanul hagyták, hogyha akarják, folytathassák, erre azonban kevés esély van.


SPOILERES VÉLEMÉNY:

Engem is érdekelne, mert konkrétan ott lett sztorija a sorozatnak, addig nem volt, csak a vérszívás ismétlődött, viszont sokakat nem érdekli annyira szerintem, hogy legyen értelme megcsinálni. Egyébként, azt írtam érdekel, ami igaz is, de közben nekem is elegem van, hogy Yui végig, amikor megszólal, kornyikál az egérhangján, pedig szeretem a hangját adó szinkronszínészt... a többi munkájában, és már vámpír, mégsem volt semmi látszata, a fiúk nem képezték ki, mint azt azt első évad végén mondták. Ja és agyatlan, nem cselekszik, nem gondolkodik, csak van. Jó barátok lennének Heroinével az Amnesia-ból.

2020. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válastokat
2020. ápr. 4. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!