Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kik korunk leginká...

Szerintetek kik korunk leginkább túlértékelt rendezői?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 12:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
11%
Verebes István. Valójában börtönben lenne a helye ,mint az összes Heti hetes tagnak.
2020. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Nekem Quentin Tarantino. Állandóan istenítik meg a legnagyobb zsenik közé sorolják, közben kb. az összes filmje elmebeteg katyvasz pszichopata elemekkel vastagon átitatva.
2020. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Christopher Nolan a legtúlértékeltebb, Terrence Mallick, Judd Apatow,
2020. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Woody Allen. Egy idegesítő, szőrszálhasogató tucatrendező (színészként dettó), lapos és fárasztó humorral.
2020. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#2 Kill Bill es Ponyvaregeny miatt megtobb tulertekelest is megerdemel

meg amiatt hogy tokeletes pszichopata kinezete is van (kivul belul az)


szoval? ilyeneket kell ertekelni tulzottan, nem azokat akik a sok idiota uj filmet kinyomjak

azok mik ha ezek (regiek) rosszak?

2020. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Nekem is Tarantino. Egy beteg ember beteg filmjei. Ázsiában már halott lenne, de minimum börtönben.
2020. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én Christopher Nolan nevét mondanám, egyik filmjét sem éreztem annyira zseniálisnak, mint állítják, persze elképzelhető, hogy bennem van a hiba, de számomra sem az Interstellar, sem pedig a The Dark Knight nem nyújtott számomra maradandó élményt, mindkét film látványos, de a film megnézése után egyik sem lett meghatározó élmény, ami velem maradt.


Tarantino szerintem közel sem olyan "beteg", mint sokan állítják, inkább mondanám nyersnek, gyerekesnek és túlzónak, de ezzel együtt kedvelem, látszik, hogy rengeteg inspirációt merített a legkülönbözőbb műfajokból, stílusokból. Mondhatni a saját filmes élményeiből építkezve alkot valami sajátosat (legalábbis mai közegben), olyan filmeket alkot, amiket ma már nem igazán láthatunk a mozikban. Viszont őt is tekinthetjük túlértékeltnek, ráadásul a rajongói bázisa is kiállhatatlan tud lenni.

2020. márc. 31. 16:16
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
gyűlölet topik
2020. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Miért lenne az?
2020. márc. 31. 18:37
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

0

0

0

0

0

0

0

0

2020. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!