Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresem az alábbi filmet....

Keresem az alábbi filmet. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Egy régebbi film, szerintem olyan 80-as években készült. Télen játszódik. Egy idős nő a főszereplő, aki demenciában szenved. Valahogy, talán elszökik és elmegy egy hegyi nyaralóba, ahol a férjével voltak. Nagy hó van a filmben.

Talán a lányának a barátja megy utána, tehát nem rokon, annak viszont elmeséli az életét.

Tudom, hogy nem sok információ, de nagyon régen láttam.

Olyan foszlányok maradtak még meg, hogy mikor a férfi megtalálja az asszonyt a nyaralóban, ami egy elég nagy, tágas ház, viszont nagyon hideg van benne, ezért a férfi begyújt a kandallóban. A nőre pedig egy takarót terít.

A férfinek pedig egy terepjárója van azt hiszem.

Remélem, hogy beugrik valakinek.

Nagyon szép zenei alap van a filmben és emlékszem még arra is, hogy melyik filmgyár lehet a készítő: a Metro Goldwyn Mayer, tehát az ,,oroszlános".

Előre is köszönöm a segítséget!



#film #romantika #demencia #Metro Goldwyn Mayer
2020. márc. 31. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erre enis kíváncsi vagyok írjal már ha megtudod legyszi:)
2020. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam, csak elfelejtettem megírni: Vannak lányok (Some girls-1988)
2022. dec. 10. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!