Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan sorozatok HBO...

Vannak olyan sorozatok HBO go-n, amik drogról szólnak? Vagy esetleg bármely máshol megtekinthető sorozatok, filmek?

Figyelt kérdés
Aufóriát láttam, ZeóZéróZéró-t láttam. Érdekelnének hasonló sorozatok és filmek. filmek közül: Egy kosaras naplója,Trainspotting,Félelem és reszketés Las Vegasban,Betépve, ezek láttam, hasonlóakat keresek, de leginkább olyat, ahol extasy-t és kokaint használnak, de persze minden más megteszi.
2020. ápr. 1. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
netflixen van a narcos, de szerintem a neten is megtalálható. az nem feltétlen a használatáról szól, hanem egy komédiaszerűség( nem akarom műfajilag behatároldni, nem értek hozzá) egy dél amerikai drogcsempészről, pénzmosásról, stb. az öcsém végignézte és imádta, színvonalas szerinte. amúgy van az a klasszikus film a reqiem egy álomért.
2020. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz vagyok, légyszi pontozz fel, néhány éve leszóltam tiniregényeket, és azóta nem bírok feljönni :DDD
2020. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eufória, de inkább a Mr. Robot talán
2021. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!