Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A viskó c. film. Aki látta és...

A viskó c. film. Aki látta és nem aludt el rajta, megválaszolna nekem néhány kérdést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy végzős vagyok (szakmai), és ezt a mostani helyzetet délelőttől este 10-11-ig tanulással, körmöléssel töltöm. Tehát nem lopom a napot.


Hittanból kaptunk a filmmel kapcsolatban kérdéseket. Nos... egyszer tanórán megnéztük a filmet, de... olyan pocsék és unalmas, nekem legalábbis, hogy a felénél elaludtam, a vége felé felébredtem. Megírok bármilyen hosszúságú fogalmazást, de ha egy filmet kell megnézni, ami levesz az időmből, és nem pihenés, mert nem élvezem, az nem megy.


1. Mikor és hogy tűnt el a kislány?

2. Ki hívta a férfit a Viskóba?

3. Mit és kinek kellett a férfinek elengednie/megbocsájtania az életében?

4. Mi történt visszafelé jövet a férfival?( film vége felé)

5. Ki volt az első (melyik gyereke), akinek továbbadta a tanultakat? (kórházban)


Aki leírja, nagyon köszönöm. Aki meg nem, attól szépen kérem, ne kezdjen el bunkózni. Órákat tudok eltölteni a tételek, beadandók keresésével, egy feladattal, csak az ilyen filmes borzalmak okoznak problémát.



2020. ápr. 2. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a könyv cselekménye.Amiből a film készült:


[link]

2020. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy én mekkora hülye vagyok... Mindent beírtam a keresőbe, csak a wikipédiát nem. :'D

Köszönöm, ment a zöld kéz.

2020. ápr. 2. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagy baj - bocsánat, ha nagyon hülye lennék, ha a filmröl megírnád majd a dolgozatban hogy annyira rossz és unalmas volt, hogyy elaludtál rajta ?

Ez is egy vélemény, vagy sem ?


Egyszer én a gimiben azért kaptam egy darab egyest, mert nem volt pofám felállni és kimenni az óráról, mert a feladott rgényröl nem tudtam mit írni, mert nem olvastam el. Ott ültem, és néztem a plafont. A tanárunk nagyon haragudott miatta rám. Mondjuk én nem adtam neki igazat, de ez már a folytatás kérdése lenne.

2022. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!