Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire normális, ha így...

Mennyire normális, ha így fogadom be a filmeket?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán jegyzem meg a párbeszédeket, és a kedvenc/legtöbbet látott filmjeiből sem tudok idézni. A nevek megjegyzés sem különösebben megy.


Azonban a filmek, amik kifejezetten tetszettek lenyomatot hagynak bennem, és akár 2-3 éven át is viszonylag élénken képes vagyok felidézni a cselekményt. Egyébként gyakran úgy vagyok a filmekkel, hogy egy erőteljes érzelmi lenyomat marad bennem, aminek a része lehet a mondanivaló, és a hangulat, amelyet a látványvilág és a hangok/zenék együttese képez.


Gyakran fordul elő az is, hogy pár órával vagy nappal később egy filmről megváltozik a véleményem, akár pozitív, akár negatív irányba.


Sok esetben nagyon apró részletek ragadnak meg, pl. a kameramozgás, egy árnyék.


Sok filmet viszont nagyon hamar elfelejtek, és a későbbiekben sem jutnak az eszembe.


2020. ápr. 2. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kábé 100-ból 99 ember ugyanígy van ezzel, úgyhogy teljesen normális.
2020. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen, én is így vagyok ezzel, főleg akkor, ha túl sok filmet nézek, mert ugye, a kevesebb néha több.
2020. ápr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!