Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen animét irni?

Tudnátok ilyen animét irni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol van egy olyan hierarchia hogy az erősebb a jobb vagy valami ilyesmi és van a főhős aki nagyon erős, van neki egy clánja vagy bárhogy is nevezzék, a clánban ő a főnök és nagyon szereti gyüjtögetni a gyengéket, magányosokat, kirekesztetteket, különcöket, igy már van egy nagy clánja, valami ilyesmire gondolok, ha valami hasonló anime van írjatok nyugodtan. Ja és még a főhős ne legyen az a beszari fajta mármint tudjátok hogy értem, ne féljen attól hogyha ránéz valaki ,inkább neki legyen olyan tekintete mint egy vad farkasé.

2020. ápr. 3. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nem tudom hogy van-e ilyen anime, viszont általában úgy szokott lenni hogy a főhős csatlakozik az ilyen clánokhoz, nem pedig ő csinálja.
2020. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem olyan is jó, csak akkor ő legyen a legerősebb abban a clanban.
2020. ápr. 4. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Overlord

Youjo Senki

Isekai Mahou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

Kenja no Mago

Isekai Cheat Magician

Arifureta

The Rising of the Shield Hero

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Isekai wa Smartphone to Tomo ni

Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu

Darwin's Game

Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru

Maou-sama, Retry


Nem tudom mindegyik tetszik, de mindegyikben megvan az, hogy van karakter aki jobb a többinél, erősebb meg minden :)

2020. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!