Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik film lehet ez?

Szerintetek melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés
Régen láttam mikor még gyerek voltam, a lényege annyi volt hogy egy erdőben a kisgyerek vagy gyerekek már azt se tudom, találtak egy házat amit egy szellem lakott aki keresi a kislányát aki meghalt és abban segittenek neki hogy megtalálja és nyugodtan el tudjon menni mert a lánya miatt ragadt ott mert ktségbeesetten keresi, az erdőben élt a nő a kislányával. A kisfiú úgy talál rá a házra hogy az erdőben el kezd épitteni egy faházat. Sajnos kb ennyi maradt meg sok reményt nem fűzök ahhoz hogy valaki rájön mi ez a film XD

2020. ápr. 4. 01:23
 1/3 Jól van ez így? ***** válasza:
100%

Szelleműzők klubja (2003)

[link]

2020. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ez az :D
2020. ápr. 4. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom, már meglett; de nekem is eszembe jutott egy film, gondoltam, már akkor leírom

Nora Roberts: Holdfogyatkozás, 2007

2020. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!