Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na ki várta a Money Heist 4....

Na ki várta a Money Heist 4. évadát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
:'(

2020. ápr. 4. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Lapos és vontatott a második évad után skippeltem!
2020. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van aki így érez iránta? Ez meglepett most.


Annyi zsenialitás van benne meg akció, hogy lapos semmiféleképp nem lehet szerintem.

2020. ápr. 4. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Kedvenc sorozatom.

Mindig meglep a Professzor, hogy erre is meg arra is van terve. (pedig a legtöbb helyzet kilátástalan)

Próbáltam beosztani, lassabban nézni ezt az évadot, de pár napnál tovább nem bírtam.

Nairobit sajnálom (fuu mikor rájöttem a halála után h az a visszaemlékezés amit az évad elején játszottak le az igazából ilyen halottak gyülekezete, akkor eléggé sokkolódtam), de örülök, hogy csak ő halt meg. (amúgy is félig meddig már meggyászoltam az előző évad végén)


Kicsit kevés volt a nyomás a Professzor részéről (nem kergették mint anno Raquel), de az utolsó részben azért ezt is pótolták.


Kíváncsi vagyok, hogyan fogják folytatni (azt hittem Gandiát még sem ütötték ki eszmeletlenre, és mikor mondták h Nairobért! akkor majd lelovi mindet), h Sierra végül kinek az oldalán lesz, Arturo mikor hal már meg, stb...

:)


Azt lehet tudni, h mikor jön a kövi évad, és hogy Gandia él e?

2020. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, még nem tudni, még nincs bejelentve semmi, de ha jön, úgyis csak '21-re.


Nairobit én is sajnáltam, és itt látszik, hogy ha az embert a szívéhez legközelebb eső dologgal fogják meg, akkor mennyire gyenge lesz és hibaképes. Nagyon átadja a sorozat az érzelmeket.


Professzor zsenialitásáról meg ódákat lehetne zengeni. Az nagyon szuper volt, ahogy Lisboa elvesztéséről fel tudott állni ugyanazzal a zsenialitással.


Nem lehet lassabban nézni a részeket. Én meg se próbáltam, úgyse sikerülne :D

2020. ápr. 17. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem összességében tetszett, volt pár kevésbé izgalams rész, de egy ilyen jó sorozatnál szerintem el lehet nézni.
2020. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Odavoltam érte, akármekkora fájdalmat okoztak a végén, egy drámába az is kell
2020. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Eddig tetszik,bár főleg a csajszi miatt nézem.
2020. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!