Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hi! Mivel mostmár lassan itt...

Hi! Mivel mostmár lassan itt a tavaszi szünet. Így azon gondolkodtam hogy neki álljak-e a Demon Slayernek. Sok jót hallotam már róla, Meg rosszat is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
:3

2020. ápr. 4. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mangát jobban bírtam belőle, de azért nézhető. Nyilván nem fogja visszaadni sem a mangát, sem a light novel-eket - már ha vagy akkor anime fan, hogy azokat is olvastad
2020. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előzőre válasz, Nem szoktam mangákat olvasni. :D
2020. ápr. 4. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos. Nézhető, de ha nagyon jót akarsz nézni, akkor ne ebbe kezdj bele.
2020. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utánam jövőnek írom, Néztem már csomó animét. Csak kérdezem hogy jó e. :D
2020. ápr. 4. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem tetszett. Animeaddictson már írtam róla egy hosszabb véleményt. Az eleje jó, azzal semmi gond nem volt, de a második felétől, mikor bejött a képbe két bizonyos karakter, úgy el lett cseszve az egész, ahogy van. Vannak benne jó részek, a zenék és harcok nagyon epicek, deeee az a két karakter úgy elrontotta az egészet, olyan kiállhatatlanul idegesítőek voltak, hogy fhú... ha szereted a random üvöltözős emberkéket, akik vagy mindentől megijednek és bőgnek (SZÓ SZERINT mindenen), vagy h.ülyék és szó szerint mindennek üvöltözve futnak neki, akkor hajrá. Nekem ez a stílus nem jött be.
2020. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!