Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fiúknak, akiket valaha...

A fiúknak, akiket valaha szerettem hasonló film?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem A fiúknak, akiket valaha szerettem című filmhez hasonlóakat írni? A fő téma szerintem ez a tini szerelem, illetve hogy egy kevésbé ismert lány összejön a suli menő fiújával. Köszönöm szépen előre is!😊

2020. ápr. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiúknak akiket valaha szerettem van 2. része.(ez a címe: Fiúknak utóirat: Még mindig szeretlek)(szerintem lesz 3. is). Nem nagyon tudok hasonló filmet de ezek a filmek tini szerelemről szólnak. Ezek filmek részét láttam és szerintem nagyon jók:

-miután (ennek lesz 2.része de még nem jött ki)

-csókfülke

-nap nap után

-kszi simon

-minden minden

-sierra burgess egy lúzer

Kicsit szomorúbbak:

-két lépés távolság

-éjjeli napfénye

-csillagainkban a hiba

-ha maradnék

2020. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van 2. része, láttam azt is!😊 Köszönöm, amiket írtál. Esetleg a Csókfülkét nem tudod, hogy hol tudom magyar szinkronnal megnézni? Netflixen azt hiszem csak feliratosan van.
2020. ápr. 6. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom hol van fent
2020. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá magyar szinkron.
2020. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a Videa-n néztem meg, magyar szinkronnal!!
2020. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de azóta már Netflixre is kitették szinkronosan. Sőt, ma jött ki a 2.rész és Netflixen már az is szinkronos😊 Szép estét Neked!
2020. júl. 25. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!