Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pokémon sorozattal kapcsolatba...

Szonja09 kérdése:

Pokémon sorozattal kapcsolatban lennének kérdéseim?!

Figyelt kérdés

Megtudna nekem mondani valaki, hogy osszesen hany evad van? Jelenleg a 10-nel jarok!

Olvastam par helyen, hogy eleg idegesito lesz a sorozat kb. a 14.evad utan..

A masik kerdesem pedig az lenne, hogy a Pokémon filmeket meglehet valahol nezni online?

Lattam youtube-on videokat Ash halalarol, ahol Pikachu sir, szenved.. tenyleg meghal vmelyik reszben vagy ez csak egy osszevagott video lehetett?!

Elore is koszonom!


2020. ápr. 4. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Már jó ideje nem követem, de az az "Ash halála" rész szerintem a Mewtwo-ról szóló filmben van. Na most nyilván nem hal meg, hisz ugye azóta is szerepel a sorozatban. De ha érdekel a Pokemon, akkor nézd meg, mi is történik pontosan, nem spoilerezem el.
2020. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Japánoknál most adják a 23. évadot. Én jelenleg pont a 14. évad elejénél tartok és egyenlőre én semmi minőségbeli változást nem vettem észre. Felnőtt fejjel a régebbi évadok is sokszor túl gyerekesen idegesítőek.
2020. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

En a szinkron hangoktol keszulok ki neha... meg attol, hogy mashogy forditjak a dolgokat , mint pl. Team Rocket :D

Plusz...amint megszokod vegre az aktualis szereploket, jonnek az ujak es levaltjak oket.. de legalabb Brock allando Ash es Pikachu mellett.

Valoszinu velem van a baj..tulsagosan szeretem a megszokott dolgokat :)

2020. ápr. 5. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Egybeszámolva 22 szezont és egy reboot sorozat került napvilágra. Ám a japánok nem számolnak évadokat, náluk történetszálakkal nagyobb sorozatok vannak, ezekből két sorozatot egybecsomagolt az amerikai forgalmazó 9 szezonig, majd a Diamond & Pearl már Amerikában is új sorozat 1. szezontól számolva. Kicsit meg van bonyolítva. A reboot sorozat pedig értelemszerűen újabb kategória és szintén 1. résztől újraindul.
2021. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!