Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Digimon Adventure Reboot?

Gyulai Dávid Dániel kérdése:

Digimon Adventure Reboot?

Figyelt kérdés
Szerintetek meddig foglyák megcsinálni újra? Remélem tovább fejlődnek majd mint a megaszint és közben a srácok is megnőnek.

2020. ápr. 5. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem hiszem, hogy második-harmadik fokozatú Mega szintet vagy Extreme szintet kitalálnának.

Ez az egész egyébként elvileg arra szolgál most, hogy egységesítő újrakezdés indul az egész eddigi Digimon-világokhoz. Az megfigyelhető az 1. részből, hogy a Hálózat a Digimonszelídítők és a Digimon Savers Digivilágához hasonlít erőteljesen. Vagyis amennyiben sikeressé válik, akkor később összeegyeztethetik a többi világgal és logikus kapcsolódást formálhatnak. Bár ebből van egy olyan érzésem, hogy a 02 kimaradna és ugranának a Szelídítőkre. ^_^""

Valamilyen szinten jó ötlet vagy inkább 20 évvel ezelőtt jó ötlet lett volna, jelenleg annyira mégsem szimpatikus nekem megint másik világot alkotni és új szereplők helyett belekényszeríteni régieket.

2020. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szelidítők engem nem is érdekelnek. Én csak az Adventure szériára gondoltam. (Adventure, Adventure 02, Adventure Tri)
2020. ápr. 8. 18:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem addig lesz a reboot amíg fel nem nőnek.
2020. ápr. 13. 22:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki tud erről valamit?
2020. ápr. 23. 14:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Nos lehet tudni mit akarnak pontosan vele?
2020. okt. 7. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit spoiler-esen fogok írni.


Hát ezzel a sorozattal is az a helyzet, hogy áthelyezték másik univerzumba és most a legrégebbi szereplők alteregóit láthatjuk másik világból. Ám egyben univerzum-egyesítés is, mert a Frontier istenségei szerepelnek és szerintem itt valamiért két különböző Digivilág egyesült egy másik emberi világgal. De túl is lőttek az univerzum-magyarázó célon és kezd elmenni egy szükségtelenül bonyolult irányba. Illetve a Digitalizálók a régebbi világ összes adatát tartalmazzák. Ezzel kapcsolatosan eddig az egyik Digimonnál belőttek egy olyan átalakulást, ami már kizárja a 02 történetének átvételét. Tehát e világban minden teljesen másképpen fog történni. Én most annak örülnék, ha ilyen fiatal korban találkoznának Kennel. Hiszen a 01-02 világában eredetileg Ken is a csapat része lett volna.

2021. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem folytatják majd.
2021. dec. 9. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem lett Ken és 02 nélkül befejeződött a sztori.
2022. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!