Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmet mondani,...

Simon Petrikov kérdése:

Tudtok olyan filmet mondani, amit szerintetek bosszantóan egyszerű módon lehetett volna jó filmből nagyon jó filmmé tenni?

Figyelt kérdés
Pl. Szerintem a 2005-ös King Kongból (7/10) lehetett volna egy 8/10-es filmet csinálni (mint az 1933-as film) egyszerűen úgy, ha kivágták volna a sauropodás, és talán a tavas jelenetet a filmből.

2020. ápr. 5. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Meseautó remakeből még jobb is lehetett volna!
2020. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még ha a bogaras jelenetnél a gyerek legalább a kezét meglőtte volna Adrian Brody-nak amikor lelőtte róla a bogarakat.
2020. ápr. 5. 16:27
 3/6 A kérdező kommentje:
*karját
2020. ápr. 5. 16:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és egy V. rex elég lett volna.
2020. ápr. 5. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:

A Twin Peaks: Tűz jöjj velem film szerintem 7/10-ről 9/10-re emelkedik, ha visszarakod bele a kivágott jeleneteket. A mozi verziónak igazából hiányzik a lényege. Vannak érdekes jelenetek, de nem igazán áll össze egy érzelmileg ütős történetté. De kiadták külön a kivágott jeleneteket, és valaki visszavágta azokat a jeleneteket a filmbe, és úgy sokkal jobb. Sokkal hosszabb is, de sokkal jobb is. Ennél jobban csak spoileresen tudnám elmagyarázni.


A Dunkirk szerintem lényegesen jobb film lenne, ha a szereplőket meg lehetne különböztetni. Én komolyan nem tudtam sok szereplőt megkülönböztetni. Mind rövid barna hajú fiatal férfi, hasonló testfelépítéssel és arcvonásokkal. Ha az egyik katona szőke, a másiknak meg van egy sebhely az arcán, szerintem jobban élveztem volna a filmet. Arra tudtam volna koncentrálni ami történik, nem arra, hogy "ez most melyik is??"


A Mátrix 2-3 sokkal jobb filmek lennének, ha a gépek elleni háborúra koncentrálnak, nem annyira Neo-ra és a próféciára. A Zionban játszódó csata szerintem elképesztően jó, csak mindig félbeszakítják hülyeségekkel.


A Lucy című film pedig jobb lett volna, ha csak annyit csinálnak, hogy átfogalmazzák az "agy 10%-a" szövegeket. Ha nem arra koncentrálnak, hogy az agy hány %-át használja, mert az hülyeség. Annyi, hogy a drogoktól Scarlett Johanssonnak szupererői lesznek, és kész. Ahelyett hogy 20%->30%->40%, lehetett volna valami más mértékegységet találni, amivel követhetőek a dolgok, és mellé nem teljesen tudománytalan. Egyszerű mégis nagyszerű kis akciófilm lett volna.


A Birdman pedig jobb lett volna, ha kivágják a kritikussal való vitáját. Ez a "gonosz filmkritikus aki csak le akar húzni mindent" sztereotípia akkora hülyeség, hogy a fal adja a másikat. Ez a filmkészítők részéről szerintem ízléstelen, hogy "akinek nem tetszik amit csináltam, az egy megcsömörlött gonosz pióca".


A Pókember 3 pedig sokat javulna, ha a "Peter menőzni próbál a szimbióta hatása alatt" jeleneteket megvágják. Érthető a céljuk, de túl sok ideig húzzák el őket, és ettől kínossá válik de nagyon.


Ennyi jutott most eszembe.

2020. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 felhasználónév123321 válasza:
Ha a titanicból kivágják azt a jelenetet amiben a nő a tengerbe dobja a gyémántot. Nagyon giccses.
2020. ápr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!