Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ehez hasonlo filmek?

Anonimuus8 kérdése:

Ehez hasonlo filmek?

Figyelt kérdés

Szisztok ,Jó horror filmet keresek de nem szeretem az ilyen feldarabolos ,ver froccskolos témákat

Inkabb a misztikus,termeszet feletti pl

Demonok kozott

Annabell

Paranornal Activity

Insidius es egyeb hasonlok

Tudtok jokat?koszi elore is


2020. ápr. 8. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló az ízlésem horrorfilmek terén, így ezeken kívül, ami tetszett:

Sinister 1,2

Jessabelle

Halálos hallgatás

The Haunter (lightosabb, de izgalmas)

2020. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:

Prince of Darkness (A sötétség fejedelme, 1987.)

In the Mouth of Madness (Az őrület torkában, 1995.)

Mindkettő John Carpenter rendezése.

2020. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dark skies- sötét égboltok

Dark light,- sötét fény

2020. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kör, klasszikus, első horror amit láttam, imádom. A fekete ruhás nő. Nagyon szép film. Insidious- ez durvább mint a démonok között szerintem. Eredeti Ördögűző pedig fantasztikus, a második harmadik rész annyira nem nagyra értékelt, de én nekem nagyon tetszik, hogy lezárul az első rész és megtudjuk mi lesz utána. Ördögűzés emily rose üdvéért vagy mi, ez egyszer nézhető, bár ha jogi dolgok érdekelnek, akkor elég sokat fogsz cringelni a tárgyalásokon :DD. Úgy fent, mint lent. Egyszerűen zseniális film, abszolút egyedi. Ami nálam anno a legjobban kiverte a biztosítékot, az a Távozz tőlünk sátán. Híres színészek játszanak benne. Emlékszem úgy féltem ettől a filmtől, hogy másnap amikor elmentem edzésre is még olyan fal fehér voltam, hogy a többiek megkérdezték mi bajom van. Számomra ez volt a legfélelmetesebb film. Van még az a filmtrilógia amikor a családot kísérti a szellem, és feltesznek ilyen éjjeli kamerákat a házba, és ezeken a kamerákon keresztül is figyeli az eseményeket a néző. Nem ugrik be a címe, elég híres. 5 része van azt hiszem. Konstantin, ez misztikus, de inkább akció mint horror. Érdemes azért megnézni, vannak ördögűzések is benne. Az ördög benned lakozik. Ez is durva film, kötelező. Az utolsó ördögűzés filmek pedig egyszer nézhetőek. Remélem kielégítő válasz volt, jó filmezést.
2020. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az apáca is tetszett nekem még
2020. ápr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor kialszik a fény
2020. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!