Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc sorozatotok?...

Mi a kedvenc sorozatotok? Miket ajánlotok? Ezeket a sorozatokat érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon néztem sorozatokat időhiány miatt, de most a karatén idején szeretnék valamit nézni. Az ismerőseim ezeket a sorozatokat ajánlották, ezek közül melyiket érdemes elkezdeni:

La casa de papel (Money heist), Peaky Blinders, Siren, Spinning Out, Toy Boy, Dark, Elite, Sex Education, You, Sabrina, The 100, Stranger Things, The sinner, Chambers, The gifted. Melyiket ajánljátok, melyiket nem? Ha tudtok még jó sorozatot azt is írjátok le, légyszi. Köszönöm :)



2020. ápr. 10. 12:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A horrortól kezdve a romantikusokig bármit írhattok. Minden érdekel, csak jó legyen.
2020. ápr. 10. 12:24
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Peaky Blinders - sajnos kissé alulértékelt sorozat, nagyon ajánlom

Vikings

Breaking Bad

Black Mirror (az első évad első részt hagyd ki!)

2020. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
The 100 a kedvencem, idén jön az utolsó évada. Fringe is nagyon jó, 2015ben lett vége. A Titkok és hazugságokat is nagyon jó.
2020. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem, halál és robotok


Erről csak annyit, hogy látni kell. Animációs sorozat, mindegyik epizódnak saját története van, saját animációs stílusa (több különböző stúdió készítette ezeket, az egyik részt magyarok készítették - látványban az egyik legjobb, top3-ban simán ott van.) Vannak vicces részei is, amik jó kontrasztot adnak a súlyosabb, nyomasztóbb részeknek. Egyes részek hátborzongató csavarral fejeződnek be, egyik rész csattanójától szó szerint libabőrös lettem. Nekem kettő rész nem jött be a 18-ból, de a többi 16 résznek mindnek megvan az erőssége: a története, a mondanivalója, a látványa, a humor, a csavar a végén, vagy a karakterek szerethetőek benne, stb. Nagyon könnyű darálni a sorozatot, mivel 15 percnél egyik sem hosszabb, nem függnek össze és ebben a 15 percben sűrítve kapjuk meg azt, amit egy jó filmtől vár az ember. Pont emiatt könnyű rákattanni és egyben megnézni az összeset. Egyes történeteket én még szívesen néztem volna tovább, mikor vége lett.


[link]


Trailer alapján nem megítélhető, mivel mindegyik rész külön történet, más animációs stílus, így katyvasznak látszik az előzetes, ez alapján ne ítéld meg.

2020. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
the100, strngr things, game of thrones
2020. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
67%

Ami még nagyon jó az a The Fosters😍érdemes nézni

Aztán a Pretty Little Liars

Nagyon jó még a Teen Wolf is

A Lost

És a Once Upon a Time

2020. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak amerikai jöhet szóba?
2020. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évek óta nagy kedvencem az Odaát. Rögtön utána követi a gyilkos elmék.

Illetve még:Euphoria, Mentalista, Teen Wolf, Így jártam anyátokkal.

A strager Thingset, The100-at, ajánlom nagyon a leírtjaid közül.

2020. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Money heist, Elite (mindkettő spanyol, vannak közös szereplők is) Skam (ez egy norvég sorozat) The 100, Chilling adventures of Sabrina, Sex education, The end of the f***ing world, Euphoria ezek mind nagyon jók és szerintem viszonylag ismertek is. A Trónok Harcáról is gondolom hallottál már, esetleg a Witcherről is, ezeket is ajánlom. Aztán van még pár kevésbé ismert itthon pl a Penny Dreadful (egyik nagy kedvencem) a Siren is egész jó😉 ha valami kérdésed lenne a sorozatokkal kapcsolatban nyugodtan írjál, mivel imádok róluk beszélni
2020. ápr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a Toy Boy és az Élite a két kedvenc sorozatom, és te is felsoroltad úgyhogy azokat nagyon ajánlanám :)

Mondjuk a Toy Boy nekem nem volt annyira szomorú hogy sírjak rajta, viszont az Élite utolsó részét kb végig bőgtem. A Toy Boy inkább szól magáról a fő szálról (ugye a gyilkosság) mint a karakterekről, az Élite meg szerintem pont a karakterek miatt jó. Illetve a Toy Boynak nem annyira happy endje volt, attól függ hogy ki mennyire szerette azt a karaktert. Az Élite viszont minden szempontból happy end, minden karakter boldog a végére.

2020. ápr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!