Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film ami bemutatja...

Melyik az a film ami bemutatja az örök élet hátrányait?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam vagy valami youtube videóban láttam, hogy egy srác egy filmről mesélt mikor feltették neki azt a kérdést, hogy szeretne-e örökké élni?

És ő ezzel a filmmel válaszolt, akkor nem néztem meg de felkeltette az érdeklődésemet és ez már több éve volt és most foglalkoztat a téma de nem emlékszem semmire ezen kívül hogy létezik egy olyan film ami ezt a témát nagyon jól kivitelezi.

Esetleg láttatok ilyesmit? Ami miatt elvileg a szkeptikusok is elgondolkodnak és kitérnek a hitükből és nem akar senki se örökké élni azok után miután látta mert olyanokat mutat be amire nem is gondolnak sokan csak jaj de jó örökké élek. Ez rémlik és nem is értem miért nem néztem meg.

Viszont ha valaki tud ilyen filmet az kérem írja le mert érdekelne :)

Köszönöm!



2020. ápr. 10. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit témába vág: Az őslakó 1-2.

Egy emberről szól, aki azt állítja, hogy már az őskor óta él, nem öregszik és hogy ne bukjon le, 10 évente költözik és személyiséget vált.


[link]


[link]

2020. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bár én valami lélektanibbat keresek aminek nem feltétlen az a lényege ez hogyan kivitelezhető hogy ne bukjon le stb.

Hanem mint ember hogyan lehet ezt feldolgozni és milyen lemondásokkal jár stb.

De köszönöm ránézek:)

2020. ápr. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!