Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudok sorozatbarát...

Miért nem tudok sorozatbarát meghívót küldeni?

Figyelt kérdés

Elérhető meghívóim száma:0

Esetleg mikor fogok kapni? Hallottam olyat is hogy hetente vagy havonta adnak egyet és jó lenne tudni pontosan melyik.



2020. ápr. 17. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta vagy regisztrálva? Havonta kapsz 1-et attól függően, hány éve vagy regisztrálva. Ha 1 évnél kevesebb, akkor addig nincs meghívó, 1 év után 1 db havonta, 2 év után 2db havonta és így tovább.
2020. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Pár napja regisztráltam és azt hittem úgy működik hogy korlátlan számú meghívót tudok küldeni. Így most várnom kell egy kicsit :D
2020. ápr. 17. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 téved.

30 napos regisztráció után tudsz kapni először meghívót, amit mindig elsején osztanak ki. Tehát ha mondjuk most április 14-én regisztráltál, akkor a 30 nap május 14-én telik le, de mivel a a meghívót elsején kapjuk, az elsőt június elsején fogod megkapni:)

Amúgy #1-nek abban igaza volt, hogy mindig annyit kapsz havonta, ahány éve tag vagy, de az első évben is kapsz:)

2020. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt jó tudni ,hogy hamarabb is kapok.köszi a választ:)
2020. ápr. 19. 10:31
 5/6 anonim válasza:
Remélem nem offolom a kérdést de tudna nekem valaki adni meghívót? Nagyon fontos lenne
2020. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 8Dominik8 válasza:
Sziasztok valaki tudna küldeni nekem egy meghyvót légyszi?
2020. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!