Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy legyen a trónok harcának folytatása?

Figyelt kérdés
Igen tudom, hogy azt mondták biztos nem lesz de bármelyik posztjukat nézem mindegyik tele van olyan kommentekkel, hogy forgassák újra a 8.at vagy legyen 9. és már a múltban is volt olyan sorozat, hogy mégis folytatták. Én nagyon örülnék neki, mert egy zseniális sorozat (bár az utolsó 2 évad kicsit gyengébb). Nem nagyon rajongok a spinoffokért:/

2020. ápr. 19. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz, de nem is kell. Az más dolog, hogy a végét elrontották, újraforgatni biztos nem fogják.


Addig jó, amíg nincs elnyújtva egy sorozat.

2020. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezt már nem fogják folytatni. Főleg azert meet nincs hiva folytatni: lezárták a történetszálakat, nincsenek új szereplők akikkel vihetnék tovább. Ez igy elég nagy baj, mivel a trónok harca pont azért volt olyan jó, mert életszerű volt. Nem voltak benne hősök, sem gonoszok, csak emberek, és ez mindig érdekes tartalmat ad. Viszont a sorozat írói ezt nem látták/nem tudták kihasználni mert onnantól hogy vége volt az alapnak (kb 4. évad) elkezdték butítani a saját klisés szintjükre a karaktereket (lásd. Jon a hős aki mindenkit megment, Cersei a csúnya gonosz néni) aminek az eredménye az lett, hogy a sorozat elvesztette azt amiért az emberek megszerették, valamint azt a tartalmat is amit az összetett karakterek biztosítottak az elején. Szerintem ha ezt még tovább folytatnák vsak mégjobban meggyaláznák a nevét, mert egy klisékkel teli lebutított sz@rt csinálnának belőle (már bocsánat a kifejezésért), amiből már így is túl sok van.
2020. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha Martin valaha is befejezi a könyveket, akkor el tudom képzelni, hogy megveszi a jogokat valaki az HBO-tól, hogy egy könyvhű feldolgozást csináljon.
2020. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A spinoffok nem szó szerinti spinoffok lesznek egyébként sem, mert a Trónok harca nem kánon. Olyan dolgokról beszélnek a sorozatban, ami soha nem történt meg a Tűz és Jég dalában. Ha igazi spinoff lenne pl. a House of the dragon, akkor Aegonéknak sárkányok nélkül kéne meghódítani Westerost, mert a sorozat szerint a sárkányok már 300 éve kihaltak. Szóval no comment.

Bízok abban, hogy ez most hű marad a könyvhöz és nem tér el az alapanyagtól (Tűz és vér).


Én annak örülnék, ha a Trónok harcát elfelejtenék.

A House of the dragon "nem spinoff" spinoff után pedig újraadaptálnák a könyveket "A tűz és jég dala" címen.

(Addigra már ezek a trónok harcás színészek is öregebbek lesznek és esetleg néhány visszatérhetne új szerepben. Pl. Kit Harington a termete miatt elég jó Howland Reed lenne a későbbiekben vagy Emilia Clarke is cameozhatna mint Rhaella Targaryen egy flashbackben vagy ilyesmi)

2020. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és azt lehet tudni, hogy ez a "spinoff" mikor készül el?
2020. ápr. 19. 20:49
 6/20 A kérdező kommentje:
meg mondju most, hogy jobban belegondolok szerintem se lehetne nagony tovább folytatni, legfeljebb ha valami zseni kitatál valamit, vagy ha esetleg a következő könyvből meríteni ( ha valaha kész lesz). De ezt a rendezők baszták el már bocsánat. Gyakorlatilag azokat a karaktereket, akik számitóottak vagy megölettek, vagy tönkretettek személyiségben. pl. Dany-ből nem kellett volna egy őrült, hidegvérű gyilkost csinálni és akkor nem kellett volna megöletni...
2020. ápr. 19. 21:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vírus miatt 2022. (első évad)

Martin ezt írja a blogján:


"but I do know that Ryan Condal and his team are roaring ahead on the scripts for HOUSE OF THE DRAGON"


Azaz a forgatókönyvön dolgoznak.

2020. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
a láncok leverője volt istenem...pont hogy arról kellett volna szólnia (eleinte arról is szólt) hogy egy lány a semmiből hogyan emelkedik fel addig hogy a egyfolytában háborúskodó westerosi népek között hogyan teremt rendet. bár elismerem, hogy ez szimplán így elég egyszerű és kiszámítható lett volna, de még mindig jobb szerintem...
2020. ápr. 19. 21:10
 9/20 A kérdező kommentje:

"Vírus miatt 2022. (első évad)"


jolvan köszi kiváncsi leszek mit hoznak össze

2020. ápr. 19. 21:12
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatot még simán lehetett volna tényleg folytatni. A Másokkal vívott háború 1 rész. Ezt akár egy teljes, 10 részes évadra is ki lehetett volna dolgozni, pl. ahogyan a Spartacus 3. évada van megcsinálva, Spartacus vs Crassus, az is egészben egy nagy háborús évad. Nem értem, hogy pont a legérdekesebb részt, amire mindenki már 9 éve várt miért nyomorították egyetlen részbe, amiben ráadásul mindenki teljesen hülye és akik élnek is, csak azért, mert plot armorjuk volt.


Dany őrült gyilkossá válása is szerintem azért történt meg, mert lusták voltak kidolgozni egy valódi konfliktust a karakterek között. (Ez bevett szokás lett az 5. évadtól, két pozitív karakter között nem létezhet konfliktus, kivéve ha erős női karakterek, mert akkor ők nem bírják egymást, elképzelhetetlen, hogy két erős női karakter szövetséges legyen, ezért jár hiénaszuka táncot Sansa és Dany.) A sorozatot pedig nem akarták lezárni úgy, hogy minden fanfavorit sáros legyen, ha pedig átmegy egy karakter "Hitlerbe", akkor büntetlenül meg lehet ölni. Mint Stannist, akit szintén egy részre rá megöl Brienne.

Pedig mit csinált Dany és Stannis is? Felhagytak a trónért folytatott harccal, hogy az emberiségért, de főként északért harcoljanak, a Mások ellen. Mindkét karakter az önfeláldozásáért cserébe az északiaktól utálatot kap, de tudták ez nem elég indíték még a kinyírásukra, ezért gyorsan mindkettőből elmebeteg gyilkost csináltak az írók az utolsó pillanatban.

2020. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!