Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nemrég néztem pár részt a One...

Everlight kérdése:

Nemrég néztem pár részt a One piece animéből, nagyon nem jött be. Ki osztja a véleményem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem se jött be. Elkezdtem egyszer, mert sokan mondták milyen jó,de nekem valahogy nem..
2020. ápr. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy már több mint 900 részes animének szerinted 5 rész alatt indul be a storyja? Nézd meg legalább az Arlong park arc végéig (kb 45.részig), mert sokan akiknek az elején nem jött be annyira azt mondják, hogy ott indul be igazán és ott szerettek bele.


Kár lenne kihagyni,mert zseniálisan kidolgozott története van, nagyon szerethető karakterekkel.

2020. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár éve elkezdtem, akkor talán 10 részt láttam belőle, de nekem se tetszett. Most elkezdtem megint az elejétől, és valamiért nagyon bejön :D Sokkal jobban mint pár éve. Ne erőltesse senki ha nem tetszik neki, de szerintem ez is olyasmi amit érdemes lehet előszedni mondjuk 5 év múlva is, és adni neki még egy esélyt. Lehet hogy akkor már tök más véleményed lesz róla. Persze az is lehet hogy nem, és akkor sem fog tetszeni, azzal sincsen semmi baj.
2020. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A one piece egy olyan anime ami megosztó ! Vannak olyanok akik minden részt várnak ,élvezettel néznek ( ilyen vagyok én is ) ! DE vannak olyan emberek is akik elunják , vagy simplán nem való nekik ... Emlékszem én az első ark vége felé kedveltem meg ezt az animet ...
2020. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!