Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnám megnézni magyar...

Hol tudnám megnézni magyar vagy angol felirattal a Naruto c. animét?

Figyelt kérdés

Nem, nem a Shippuudenre gondolok, hanem a "classicra". A legtöbb angol website már nem rendelkezik a részekkel, magyar feliratot pedig esélytelen találni a 12-19 rész között, viszont a magyar szinkron kész röhej, konkrétan elsírtam magam azon, milyen szar... Engem már tényleg az sem érdekel, ha olyan rossz a minősége, mintha a fenekemből rángattam volna elő, csak ne legyen szinkronos, mert egyszerűen kibírhatatlan!

Ha valaki tud az aktuális nyomoromon segíteni, annak nagyon megköszönném. :))



#Naruto #nosztalgia #angol felirat #magyar felirat #lelki fájdalom #halál a magyar szinkronra #egyszerűen büntetni kéne azt #aki megcsinálta a magyar szinkront
2020. ápr. 24. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem értek a narutóhoz, úgyhogy nem tudom melyik az a "classic", de én a gogoanime oldalon szoktam animét nézni, és eddig mindent megtaláltam rajta.
2020. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást! :) A Naruto "classicot" pedig a legelső anime megjelenésre gondoltam, bár tényleg félreérthető. :D
2020. ápr. 24. 21:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, mikor rákattintottam a gogoanime oldalára, az ESET röngtön jelzett, hogy kártevőt észlelt, így köszönöm a tippet, de nem igazán tudom hasznosítani. :(
2020. ápr. 24. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyaa
2020. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ragaszkodsz a fillerekhez, akkor:

[link]

2020. ápr. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippet, utolsó, jól működik az oldal és tényleg nincsenek fillerek! Hálám üldözni fog! <3
2020. ápr. 26. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

[link] és a [link]

én ezekről szoktam nézni :D

2020. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!