Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudom megnézni az Elite...

Hol tudom megnézni az Elite című sorozatot spanyol (eredeti) szinkronnal és spanyol felirattal?

Figyelt kérdés
Légyszi ne a Netflixet írjátok, mert sajnos azom nincsen.

2020. máj. 16. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Például itt:


[link]

[link]

2020. máj. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos az első linken angol a szinkron és csak a felirat spanyol, a második linken pedig egyik videót se nyitja meg.
2020. máj. 17. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég reménytelen a neten olyan verziót találni, ami spanyol nyelvű és egyúttal spanyol feliratos is. Ezt az opciót ugye eleve inkább a hallássérülteknek szánják, a Netflixen, DVD-ken, jobb tévécsatornákon szokott ilyen lenni, de az efféle oldalaktól, mint amilyeneket írtam, nem igazán lehet elvárni...


Itt .srt formátumban találsz feliratokat, nem biztos, hogy mindegyik epizódhoz van spanyol, csak az első párat néztem meg:


[link]

2020. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az oldal sem jó, megpróbáltam letölteni egy részt, erre nem nyitotta meg a videót. Sikerült beszélnem a spanyol barátnőmmel és ő ajánlott egy-két spanyol sorozatnéző oldalt, talán majd azok beválnak. Mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. máj. 17. 22:42
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Myflixeren fent van spanyol felirattal. Gondoltam leírom, hátha másnak is segít! :)

2020. máj. 31. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!