Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lovas filmek! Tudtok hasonlókat?

Lovas filmek! Tudtok hasonlókat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen oda vagyok a lovas, romantikus filmekért. Nagyon sokat láttam már, most mégis az a kérdésem, hogy tudtok e hasonló filmeket, mint például a: Flicka, Lassú vágta stb. Az sem baj, ha csak érinti a lovakat, vagy ha egyáltalán nincs benne ló, csak romantikus és farmon játszódik pl.: The Longest Ride. Mindenképp külföldi legyen, nekem az a lényeg. Szeretem az olyen filmeket is ahol egy álmot vált valóra a főszereplő amikor senki nem hisz benne. Ha tudtok ilyenek is jöhetnek. Köszi előre is ;)

2020. máj. 18. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidalgo-a tűz óceánja- a film tökéletes kalandfilm,ráadásul megtörtént eseményeken alapul. Nem egy farmon,hanem egy 3000 mérföldes versenyen vágtáznak szebbnél szebb lovakkal,köztük a címszereplő tarka lóval. Az pedig hogy egy álmot vált valóra a főhős,noha senki nem hisz benne,erre a filmre kiváltképp igaz.
2020. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaz nem külföldi, de a Kincsem egy alapdarab. :)


Illetve sorozat: Amika.

2020. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Suttogó elsőképpen.

Aztán, nem tudom, láttad-e már, van egy 3 részes német film: A Menedék. Gyönyörű képi megvalósítása van, szeretem nézni.

[link]

[link]

[link]

Ami még eszembe jut:

[link]


Futottak még kategória:

A fekete ló farmja

A lovam, Árnyék

Vágtass Tornádó

A paripa

2020. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hopp, még eszembe jutott egy:

[link]

2020. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az álmodó
2020. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Vakvágta a jövőbe

2020. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tanti123 válasza:

lehet hogy láttad , de ha nem a leirásod alapján ez az a film amit keresel :)


Szerencsecsillag

2020. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes választ! Az összeset meg fogom nézni :)
2020. máj. 24. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!