Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes a South Parkot sorban...

Érdemes a South Parkot sorban nézni, vagy elkezdhetem csak úgy?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok részt láttam hébe hóba, de nem látok nagy összefüggést köztük. És most így karantén alatt elkezdeném nézni.

2020. máj. 19. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Nagyvonalú összefüggés van az évadok között, plusz a sorozatnak van egy látható fejlődése amit a történetmesélésbne és animációban is látni fogsz.

A 18-20. évadoknál van szerializáltság, ott sorban kell nézni a részeket, mert összefüggenek.

A többinél két lehetőséged van: ha a régivel kezded akkor hamarabb letudod a stop-motion technikás, darabosabb mozgású 4:3 arányú évadokat. Ha pedig az új évadokkal kezded, akkor utol tudod érni és jobban átérezhető az akkor aktuális társadalomkritikus téma, amiről az az évad szólt.

2020. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes az elején kezdeni. Vannak vissza-vissza utalások.
2020. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz: igen, érdemesebb az elejéről kezdeni, mert sokkal érdekesebb, ha látod honnan indult a sorozat, és a rengeteg visszautalás miatt is. + a szereplőkről is lesz egy kialakult képed.
2020. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!